Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobře Babiš, na rusáka jedině karabáčem
  • Babiš právě přichází o další voliče.
    • Očichavači zadků, máš dost nechutné hobby.
  • Babiš dobře vybírá daně ale jinak je to sralbotka.
  • Rok 1944 Americké bombardování Zlína trvalo jen tři minuty, zemřelo 21 lidí,zaplatili nám za to kamarádi ušáci
    • Neměli jste tam šít boty pro Wehrmacht, kolaboranti.
  • ÁNO jsem nevolil, ale jak je vidět, Babiš se čím dál víc snaží chovat racionálně. Zřejmě mu to myslí a v Kremlu asi na něj nemají kopie konfidentských zpráv.
  • http://m.denikplus.cz/technika/905-betonova-vez-v-rusku-ukryva-nejhlubsi-diru-na-svete-kdysi-byla-sovetskym-vedeckym-projektem.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • Dnes rozhodnuto-budou přečasné volby
    Soc dem končí s Babišem
  • Nemůžeme jen tak mýrnyx týrnyx vyhostit cizí diplomaty, ani Babiš to nemůže udělat. Není totiž důvod-proč. Pozvedávám své obočí už docela často, když vidím, jak se chovají naši "zástupci lidu". Jen stále nechápu, kdo tyto vzácné charaktery mohl volit a proč. *9* *7* *6* *11*
    • Ale můžeme!
    • Ty infantilní ruská šprcko, tvoje nadzvedlé obočí a smajlíky tu nikoho nezajímají.
  • Babiši viděl jsi důkazy nebo jedná babka povídala,aby brexit byl levnější?
    V Anglii by měli vyhostit i české diplomaty,pááč byl použit semtex nad Lockerby.
    • on nepotřebuje. On ani nepotřebuje se bavit s takovou obyčejnou lůzou, tobě podobnou. On je ministerský předseda. Ty jsi obyčejný prd.
      • Víš kozomrde z tichcalidohuby.cz já ti prdím do huby. A tebe potřebuje kdo? Špína z kozího chlívku není potřeba nikde,tak dobrou...spi sladce.
        • nick máš dobrý. Ale jinak jsi mačo. Evidentně jsi pro svoji přezdívku nešel daleko. Maximálně doma přes stůl.Bydlíš se zvířátkama, co?
  • Hm, tak jsem volil Babiše a asi to už budou příště komunisti. Za prvé, pokud je špion podvraťák a přeběhne na druhou stranu, musí s takovým koncem počítat, je to tak i těch jejich Bondovkách, v reálu se to Britům nelíbí. Proč???? Za druhé, Babiš se kroutí u vyšetřování, já do toho nevidím, ale asi nějaké důkazy možná jsou nebo nejsou, ale v případě špiona není jediný důkaz, Rusko k vyšetřování nepřizvali, jen ho hned obviňují. Záhadná presumpce neviny a demokracie...Za třetí, proč přetáhli špiona Ruska Britové na svoji stranu. To není útok proti druhému státu a špinavost a podlost? Asi ne, jen účel světí prostředky. Babiši a spol,, prohnilá EU a imperialistický NATO, nestydíte se ????? Já za Vás ANO 2018 !!!!!!!! Má tady z Vás spousta lidí pravdu, je to možná i jen zinscenovaný útok na špiona, možná to samý je na Slovensku, jak přes kopírák, když si 17.11.1989 na Národní vymysleli, že tam esenbáci zabili studenta, pamatujete, není to vše jak přes kopírák????? A je to tlak USA, NATO, EU, Západu a Sereše proti normálním vztahům k Rusku. Je to svět jak humus !!!!!!!!!!!!!!!!
    • Zabíjet lidi ... navíc třeba poloniem či bojovým plynem na území
      cizí země ... to je norma chování Kim a podobné zrůdy..
      A to že jste napružený vůči EU či NATU ... to je Váš soudružský
      problém...
      • Možná bychom se Vy proamerický a prozápadní soudruhu mohli úplně na začátku našich soudobých mírových a demokratických dějin po roce 1989 bavit o tom, kolik zářezů na puškách si v rámci nastolení demokracie udělali naši vojáčci jako americký nohsledové, za zabití domácích občanů v rámci takzvaných obranných misí, např. v Kosovu, Afghanistánu apod....víte, soudruh jsem nikdy nebyl a ani nebudu, jen koukám takovým nezkresleným středem...a je mi z toho politicko-vojenskýho svinstva na zeblití...takových produktivních lidí chybí ve fabrikách a naproti tomu co darmožroutů jen žvaní v parlamentech, EU a hraje si v NATO na vojáčky a utrácejí námi vydělané prachy pro svý zájmy a pobavení .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit