Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pana Babiše my ženy milujeme, neboť jak řekla moje jmenovkyně Simone de Beauvoir:

    "Ženy nemilují hrdiny, milují vítěze."
  • Jistěže nebude. Tak jako neprší z mračna Nagy-Nečas. Vrána vráně oči nevyklove. To jsou ty důsledky toho "nejsme jako oni".
  • Já budu volit Andreje Babiše, protože už mám dost jeho politického očerňování. Slyšel jsem, že chce zrušit superhrubou mzdu díky lepšímu výběru daní pomocí EET. A tím nastartovat další růst ekonomiky, protože zaměstnavatelé budou moci lidem přidat a ti pak dosáhnou na služby poskytované živnostníky. Něco takového by u nás v TOP09 nikdy neprošlo. *5* *5* *5*
    • Pokud i volby mohou přinést radost a uspokojení,tak to výrazně platí pro Kalouska a jeho TOP09 ,které většina předvolebních průzkumů přisuzuje zánik ve Sněmovně.To by,ale byl
      opravdový zážitek,který by zasloužil řádnou oslavu.Dobré by bylo,kdyby Kalouska na smetiště dějin doprovodil i prolhaný Fiala se svojí sektou ODS.
    • A já budu volit Zemana. Řekl,že přestane chlastat, paktovat se s Rusáky a Číňany, nebude lhát,jako když tiskne a omluví se Peroutkovic rodině. A propustí toho aberanta Ovčáka. *1*
  • Je to borec,volím ho.
  • Nadcházející parlamentní volby budou významné. Půjde o další směřování naší republiky, které hrozí zánik v chapadlech eurohujerské chobotnice.
    • vanhorne
      " v chapadlech eurohujerské chobotnice"
      Ona ta Babisova take neni zadna obycejna chobotnice.Ta dokonce si dovede na svoji obet i kleknout a to obycejne chobotnice neumi. ☺
    • A hrozí ji zánik v chapadlech východostepní chobotnice.
      • Ty jsi z toho východu tak připos.aný :-D
  • My inteligentní volíme pana Babiše, tupí havloidi jen nějaké bezvýznamné trosky!
    • Koukám, že ti tupí babišoidi ukradnou co se dá i nedá. I ten nick. No jasně, všeci kradnú.
      • JO a dneska jsem se překlep a chtěl jsem napsat velkýma ááno, 88NO a vyšla z toho šifra mistra Leonarda *1*
    • Inteligentní možná, ale bez zdravého selského rozumu:-( Bohužel i inteligentní lidé sebou nechávají snadno manipulovat. Otevřete oči i uši! Kvůli nám všem. Hlavně nevolte Babiše!
      • se na tebe sesypou ,prostě těch prachů z řepky je tolik že se vede PR i na internetu.
    • Koukám není občan jako občan .Si okrad jako příznivec ááno jiného občana.No co čekat od voliče 88NO.To rozdělení kdo nevolí ááno tak je havloid.Hm.............
      • ... myslíš idioote, že nás dojmeš tím, že ti někdo ukradl nicka, který má pořadové číslo 1482, blbče hermafroditní :)))
        • ... výborně se doplňujete, dementní špíno
        • alicia1
          Ojojoj, copak se to stalo, buď nám redakce Tiscali opět zvedla ban, nebo jsme se vrátili z periodické dovolené v Bohnicích, statecný bijče pitomečků?
          • ... tvá tupost je neopakovatelná
          • *14* *14* *14*
        • xxx
        • nic k si ty a že páchneš po moči protože nevíš které přirození máš z těch dvou používat za to jako sorry nemůžu *1*
  • Všichni havloidi už předem volby prohráli, protože smrděj chcánkama!
    • xxx
    • vyjadřování hodné ááno
  • V době voleb tohle poběží v televizi: https://www.youtube.com/watch?v=dsRW0rDChrA
  • x,komu říkáš ovce,ty berane.
    • Tebe jsem nejmenoval. Takže ty jsi taky ovce, když se k tomu hlásíš? *1*
  • Je mi celkem jedno co tady pár troubů prezentuje,co mně ale velmi mrzí že i cvok má stejný hlas jako kdokoliv jiný a to je demokratická cesta do pekel s čímž samozřejmě politici počítají.Demokracie je jen prázdné slovo bez širšího významu.Dá se za něj ale šikovně schovat.
    • alicia1
      Kdo je cvok o tom rozhodne kdo, jen Babiš sám nebo i nějaký lapiduch nebo dokonce sám pán dochtor?
      Cejch cvoka obdrží každý, kdo neprodá svůj hlas za koblihu, je to tak?
      Raději cejch cvoka než ožužlavat koblihu, zapíjet ji čapím mlékem a snít
      Babišovy Technicolor sny o jedné partě a jedné říši.Stejné sny míval i malý Adolfek.
    • ... nauč se konečně psát, balíku
    • Jo a s touhle variantou počítá nejvíc Bureš a protože doktore bude vždy víc hlupáků než lidí chytrých ,tak ti schopní a chytří nemají myslet jen na sebe ale i na ty druhé a vysvětlit jim to .Bohužel tvůj favorit je vejlupek nejhrubšího zrna obdivující monarchie blízkého východu a myslíc si že když se to nepovedlo na Slovači tak to zkusí Čechách.Léta z tohohle bordelu těžil a řádně a dostal nápad že za blbý kecy a koblihy(a to neni o tom že na nich neni hodně pravdy)si koupí právě ty slaboduchou většinu a bude vyžírat jen on sám a ten nebude mít nikdy dost už teď ze systému vydřel takový prachy že nemusí dělat do konce života deset pokolení,teď jde o to a nejenom u něj aby ho někdo o to nepřipravil neb rukama to nebylo.
      Jinak koukám když se vymezíte proti áno jak přibylo nesouhlasů ,že by s volbama přituhovalo na PR Agrovyžertu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit