Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • „Jste demokratická žumpa!!", vzkázal rezignující komunista Ondráček šokovanému P. Jéglovi
    https://youtu.be/Sj7sRBvdL7U
    *5* *14*
    • Žumpa je ta naše poslanecká sněmovna, když si tam stádo p.tomců navolilo sadistické zrůdy, fašisty a členy zločinecké komunistické bandy, jak stanoví zákon.
  • Kecáte a plácáte zde nesmysly,vše začalo po tzv.sametu,vše se rozkradlo a vytunelovalo,na lidi se kašlalo a teď budete házet vše na Babiše?Ten Vám otevřeně říká že politici jsou zde k ničemu,hrají si svoje bago,nerespektují výsledky voleb a udávají nepohodlné zrovna tak jako v 50 tých letech.Je to špína a humus co se zde děje a to nejen na té slavné politické scéně.Pustit si zprávy v telce?To je horor-samá politická špína,nadruhé straně samé VIP-co je nám po nich.Kdo vyprodukoval bezdomovce?Kdo podporuje nepřízpusobivé?Důchodce za celoživotní práci bere almužnu a ti co jim práce smrdí a smrděla celý život si jen libují jak je stát štědrý a důchodcům se vysmívají.Škoda se čílit,pro důchodce je to posr.ná doba.A bude hůř,dnešní generace jsou samá hypotéka,půjčka a co vydělají tak prošustrují.A potom se diví že přicházejí exekuce.Jednou zapláčou nad výdělkem.
    • On /Babiš/ tam byl také... a kradli hlavně bolševičtí soudruzi..Ti věděli co má jakou cenu... za babku koupili a rozprodali... půjčovalo se u bank.. a nevracelo.. zřizovaly se firmy.... pokládaly se a zase zřizovaly...Když se podívám v okolí na tzv. podnikatele.. tak to jsou právě potomci nomenklaturních kádrů před r.89... a do různých stran lezli právě proto, že ty strany byly tehdy u moci... dnes je snaha dostat se do ANO... u nás ve městě se zakládá buňka ANA bývalý městský policajt, který vybíral a neodevzdával peníze z parkovacích automatů... jen pro upřesnění.. jde jen o to, jestli je ten člověk lump... Pokud je člověk dobře hodnotově nastavený a jde mu právě ideově o věc.. bez vyčůranosti a bez manipulace...je tam touha po spravedlnosti.. tak i s tak odlišně nastaveným člověkem se mohu dohodnout... pokud je tam právě probouzení emocí tak, aby se lidé mezi sebou hádali nebo i prali, tak s takovým člověk se nedá dohodnout...
    • To byla právě chyba toho hesla "nejsme jako oni". Ti "oni" toho dokázali náramně dobře využít nebo spíš zneužít. Jinak by bylo zajímavé, kdyby nám Babiš řekl jak se dají poctivě rychle vydělat miliardy.
  • Po letošním přidání 11.600,- Kč důchodu. Je to k žití? Nebo mi to nikdo závidí?
    A to jsem celý život makal. Jen jsem musel dřív do důchodu kvůli zpackané operaci páteře.
    Měl jsem tu smůlu, že jsem "musel" měnit zaměstnání, protože 5 velkých a větších firem
    bylo postupně vytunelováno. Skončil jsem jako živnostník, ale ta štvanice mě stála zdraví.
    To díky našemu pseudokapitalizmu. Minulý režim bych nechtěl, ale těch uplynulých
    skoro 30 let byl také promrhaný čas.
  • Marxovo známé: " Stát je nástroj vlády jedné třídy nad druhou !" No a máme vládu kapitálu tak
    to jiné nebude ! Klaus v polovině devadesátých let převedl penzijní fond do rozpočtu a získal
    miliardy, které byly našetřeny pro důchody a netrvalo dlouho a bylo to rozkradený a rozpočet šel do mínusu znova !!! Ono těch 11600 je jen tak tak na přežití! Vždy uvádím:
    dříve 1m2 vody 0,70 Kč nyní 96 kč ! Nebo školství, zdravotnicví zdarma. Je to na dlouhé psaní a to co je dnes výhodnější je většinou nepodstatný k životu !!!

    https://www.youtube.com/watch?v=zxwjGVq7SiU
    https://www.denik.cz/tema/bezdomovci.html
    • Je to opravdu vláda kapitálu? Není to spíše vláda vyc.ánků, kteří pouze dychtí po moci a po tom kapitálů a spojí se s kýmkoli, kdo jim s tím pomůže... je pro mne nesrozumitelnou záležitostí, že bolševici podporují miliardáře.. vždyť je to jejich úhlavní nepřítel... ale z hlediska vyčůranosti a chtíčipo majetku je to pochopitelné, protože lump kapitalistický a lump bolševický se vždy spojí a to za jediným účelem... páchat lumpárny... kdyby tomu bylo jinak, tak by si nikdy nesedli spolu k jednacímu stolu a nedohodli by se...
  • Tak jinak, pro lidumily migrantské. Migrante pro peníze formou soc dávek do ČR nelez, sami máme málo jak uvedeno v článku o důchodech, a vy ksindlové napříč politickým spektrem je sem netahejte, neboť okrádáte vlastní stáda, v-l kdys jméno obětiny a titul kamaráda. https://www.youtube.com/watch?v=6OYbqsp_KRM
    • Ono těch migrantů je tady už takle dost. Těch 12 kusů, co se oficiálně uvádí, je jenom špička ledovce. Zapomíná se totiž na to, že jakmile si čmoud legalizuje pobyt v Schengenském prostoru, může se usadit kdekoli. V mém okolí je hodně novostaveb s poměrně luxusními byty a v těch se peleší negerské tlupy. Není dne, abych tady nepotkal aspoň 5 negrů i s bastardy.
  • a k tomu ještě kosu. Tak snad to bude stačit. Ale v první řadě je třeba zkrouhnout státní sponzoring zájmovým spolkům zvaným "politické strany". Ať si straníci platí svá soukromá sdružení sami. Není důvod aby nečlenové a nestraníci nedobrovolně sponzorovali ze svých vydělaných peněz tlupu soukromých vyžírků a darmožroutů. Dotujeme snad dejme tomu Svědky Jehovovy nebo spolek leteckých modelářů? Ať si každý své zájmy a záliby financuje ze svých kapes. A pak je třeba ještě zavést mechanismy Občanské kontroly nad politiky (např. referendum) ať se omezí politické zlodějny. A hned bude peněz dost.....
    • Já mám taky dvě ,kosu,ale ještě si koupím mačetu,protože jsem z jihočeského kraje,kraje husitů,abych až ty šmejdy poženeme nemusel křičet máme holé ruce.Omezit i svědky jehovovi.A naopak sport pro mladě,modeláře,další kvalitní koničky jako tomu bylo před sametovým podvodem.
  • Vše je o emocích.. pokud se politikovi podaří probudit v lidech emoce, tak se začnou nesmyslně napadat. A to politik chce... kde na to vezmeme?... Zdaníme církevní restituce, progresivně zdaníme fyzické osoby... zavedeme milionářskou daň... Vystoupíme z EU, z NATA.. Důchodci... úředníci chcete zvýšit příjem? Já vám to/Babiš/ zajistím, ale musíte mě u moci udržet...Takhle se dá vymýšlet do nekonečna... ale na politiky.. Babiše nikdy nedojde.. proč? Zatím, co se tady mezi sebou hádáme, politik si upevňuje/Babiš/ svoji moc a hlavně stálý a zvyšující se příjem... ale každé zvyšování ponese vyostřování mezilidských vztahů... Babiš /politik/ nikdy nedává ze svého.. on na sebe myslí vždy až v první řadě... ale obírá tak postupně jednotlivé společenské skupiny... většinou ty nejslabší... kteří nemají zastání .. z jeho pohledu zbytné... *7*
    • Alenko konečně jsem z vás alenka v říši divů a proto vám plně dávám za pravdu.To vše je nutné udělat,protože když jsme v NATO tak nic neušetřime,ale tento útočný pakt nás saje finančně a naše kvalitní zbrojovky jsou zrušeny díky jednomu hlupákovi z hrádečku a kupujeme předraženou techniku,abychom bojovali za cizí zájmy někde v Asii a jinde ve státech,které nám nic neudělali v minulosti ani nyní.Vzpomínám si na voj.přehlídky na Letné,kdy jsem byl hrdý naposledy,že jsem Čechoslovák,Moravák a Slezan,což nyní nejsem .Naše kvalitní výrobky ve světě měly zvuk a dlouhou životnost o čem se těm mladým dnes může jenom zdát.mezilidské vztahy byly na takové úrovni,že bude trvat dlouho než zase budou nebo již nebudou.Opravdu nevím.
  • Takže Babiš řekl "Možná by si lidé měli uvědomit, že by se měli postarat sami o sebe."? Dobře. Tak přestaneme státu platit sociální daň, která se používá na důchody a budeme si tuto částku sami ukládat. Nebo si snad tento chytráček myslí, že sociální daň budeme platit díl, aby bylo na dávky pro nepracující parazity?
    • Hmm, tak proč vůbec platit daně? Když něco chci, tak si to koupím a zaplatím za to. A takového Babiše a jeho smečku nepotřebuji, tak proč bych na ně měl přispívat.
  • Jégle je vidět,že jsi produkt tohoto havlostánu,proto píšeš pořád o důchodech.Se svým výkonem opravdu bude pro tebe malý.
  • O kolik mne stát obere za celý život tak by mi to měl taky jednorázově vrátit když se dožiji důchodového věku a pokud se nedožiji důchodu, tak by to měl stát vrátit jako dědictví mým dětem. Hned by bylo peněz pro všechny. 50% lidí se nedožije důchodu kam potom přišly ty prachy co celý život platíš.
    • Nesmíš zapomínat na to, že ta bolševická pakáž, estébáci, lampasáci, fízlové a další rudej dobytek bere důchody, o kterých se běžnému pracujícímu ani nezdá. Jakeš a další papaláši si žijí v ukradených vilách a také mají královské důchody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit