Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tataři z Krymu prosí OSN o pomoc. Zažívají únosy, násilí a teror

    Krymští Tataři se obrátili na OSN s prosbou o pomoc. Po ruské anexi zažívají podle svých slov národnostní a náboženský útlak. Například jsou násilím verbováni do ruské armády, uvedla ve svém ruském vysílání rozhlasová stanice BBC.

    Tajná zpráva českých diplomatů: Rusko na Krymu porušuje všechna lidská práva
    V tajné zprávě do Prahy uvádí, že Rusko tam porušuje všechna lidská práva a svobody. Po obsazení poloostrova zahájilo masové represe proti obyvatelům. Informoval o tom ve středu Český rozhlas, který má kopii zprávy k dispozici.
    • Ty tvoje mediální a zpravodajské styky musí být famózní.
  • Američané vyšlou do Singapuru nejmodernější špionážní letoun
    Kvůli Číně, která vznáší agresivní nároky na Jihočínské moře, se Spojené státy rozhodly poslat do Singapuru nejmodernější špionážní letoun Boeing P-8 Poseidon. Uvedla to v úterý BBC.

    Požádala o to OSN ne.
    Tak co zase strkaj nos kam nemaj?
    • Raději nám vysvětli, co dělají Rusácí na Ukrajině, Ivane! Požádala je o to OSN?
      • Serjožo, ale rychle ať tady nesmrdíš dlouho.
        • Chápu. Pravda ti nevoní.
          • z činy do katyně nemáš argumenty tak prskáš a meleš páté přes deváté serjožo
      • jeden nezákonne zabrání chceš srovnat s padesátkou co udělala USA *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Putnoidovi zde nebudu vyjmenovávat, kde všude CCCP (Rusácí) projevili svoji agresivitu a všechny státy, které napadli; to si můžeš, zvládneš-li to, najít na internetu sám. Mj., napadli také ČSSR, což jsem zažil, takže mi to těžko vyvrátíš. CCCP mj. spolu s Německem taky zahájili II. světovou válku, když svorně napadli Polsko.
          • Serjožo, te si vymýšlíš, fakticky žádná Polsko-Ruská válka v 1939 nebyla. Pravda je , že z vojenských důvodů obsadili Sověti část Polska po jeho porážce Wermachtem. To teď dělá EUUSA ZCELA běžně. Sýrie, Irák, Afganistán pár států Jižní Ameriky a Jihovýchodní Asie. Ten 68 jsem také zažil neboť západ se chystal na převrat u nás. Nepovedlo se, tak to odložili na 1989. Kdyby se to podařilo tak nyní by tento protektorát už neexistoval. A jak jsme dopadli - vyrabovaní, rozkradení s rozvrácenou společností. Rozděleni a podstatná část obyvatel je zvenku i zevnitř ožebračována.
            • Bláboly, které tě učili ve VUMLu, zde nikoho nezajímají. Najdi si na Ulož,to film Katyň. Možná prozřež.
          • čsssr napadlo pět armád tak se srovnej.
            nejsi náhodou proto aby falklandy byly argentinské? *7*
            • za to poděkuji vladě té doby *3*
            • V režii fašistickokomunistického Kremlu, Ivane. A "dočasně" nás zůstali okupovat právě zase jenom Rusácí!
  • Krym byl, je a navždy bude Ruský, a žádná banda fašistů tomu nezabrání.
  • Ha ha ha
  • Co bylo ukradeno má být navráceno.
    Putin celou dobu tvrdil, že ruští vojáci nejsou na ukrajině, že je to lež.
    Kdo to asi na Ukrajině bojuje, povstalci? Já jsem taky povstalec, tak mi to říkala moje mamka když jsem byl ještě malý. Říkala ty povstalče, ale nikdy jsem nebojoval a nezabíjel, naopak vždy jsem lidem pomáhal. Není to teda naopak, rusko pomáhá ukrajině? Pomáhá zabíjet, ničit, zabírat území, které není jeho. Podle putina teda povstalci, ničí svoje města letiště zabíjejí svoje lidi. To je ale moudrý státník. Putin by měl hezky co zničil na ukrajině, taky opravit, ale na to mu finanční kapsa nebude stačit. Nikdy ruské elitě nešlo o lidi, tam člověk nemá žádnou cenu.
    • ty jsi povstalec?tak leda na nočníku,já jsem povstalec,hrdě se hlásím ke 4.odboji,odboj proti EU,NATO,USA a multikulti evropě
    • Krym patřil Rusku až do doby kdy ho Chrusčov předal Ukrajině.Putin jen napravil troubovitost Chrusčeva.Kdyby Krym nechal Ukrajincům ta už tam byla základna USA proti Rusku.Takové blby jako jsi ty bude třeba po revoluci likvidovat na katovských mučírnách.Jinak národ Čechů převálcují rozumnější národy.
  • Putilín už možná uvažuje, že pošle na Sibiř ty co mu poradili poskytnout Krymu "bratrskou pomoc". Má s tím jenom samé problémy. I elektrický proud aby tam dovážel v pytlích. *2*
    • Simone Simonoviči Smraďochu, ty rudý komsomolče, ty jsi blbej jak daleko vidíš. Tvoje příspěvky podle zdejšího bodování mají triumfální úspěch, což je na první pohled vidět.
      • No tak, soudruhu BTW, stále kvoká, stále kvoká? *1*
        • Až já budu Břehu slunce zčerná trdlo!!! BTW
        • A co soudruh Já alias Smraďoch Simon, stále se posrává, stále se posrává.
  • http://aeronet.cz/news/vseobecna-valka-ktera-prichazi-rozdrti-slovanske-spojenectvi-a-vyhladi-tyto-zatvrzele-narody-bude-valka-opet-vyhlazovat-i-zidy-a-kde-se-vzala-takova-nenavist/
    • super, super..Stalin byl i tec naší vlasti

      vivat Novorossija
      • to snad ne, ale horší než tihle naši mocipáni v EU určitě nebyl
        • zase mne někdo krade nick? *7*
          • táhni do práce zlej trolle a nikdo ti krást nicky nebude ty ruské netáhlo *11*
            • já pracovat nemusím *3*
          • fakt ? *8*
      • kéž by *3*
  • A koho to zajímá Amrdóle, prvně si vymeť vlastní krám... *15*
    • Tebe bolševiku vymetem rovnou na šibenici
  • Názor teroristů USA nikoho soudného a myslícího nezajímá. USA porušují mezinárodní zákony denodenně a nic se neděje. Příkladem je válka v Sýrii. Válčí tam a podporují IS již několik let a nikým nezváni.
  • nicolles
    To neuzná fašistovi z Kremlu celý svět!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit