Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajímalo by mě jak by se zachovala UssÁ kdyby chtěli Indiáni vrátit své území
  • dearputin.com
  • http://aeronet.cz/news/vseobecna-valka-ktera-prichazi-rozdrti-slovanske-spojenectvi-a-vyhladi-tyto-zatvrzele-narody-bude-valka-opet-vyhlazovat-i-zidy-a-kde-se-vzala-takova-nenavist/
    • super, super..Stalin byl i tec naší vlasti

      vivat Novorossija
      • to snad ne, ale horší než tihle naši mocipáni v EU určitě nebyl
        • zase mne někdo krade nick? *7*
          • táhni do práce zlej trolle a nikdo ti krást nicky nebude ty ruské netáhlo *11*
            • já pracovat nemusím *3*
          • fakt ? *8*
      • kéž by *3*
  • "Agresoři po celém světě musejí pochopit, že tužby a přání národů nelze potlačit tanky," konstatoval-no to USSA nemůže jako největší agresor a nejzadluženější stát světa pochopit,taková válčička ta by se jim hodila......

    Indiáni nikdy neuznají anexi Ameriky...Howgh
  • Bidet má tak co poučovat *1* *1* *1*
    • Ty jsi nepoučitelný, Ivane. Ty, ve své mentální chudobě uděláš za hrst bezcenných rublů cokoliv.
      • povídá sergej *1* *1* *1* *1*
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/388686-rusove-vubec-poprve-vypalili-na-islamisty-rakety-z-ponorky.html
  • Američané vyšlou do Singapuru nejmodernější špionážní letoun
    Kvůli Číně, která vznáší agresivní nároky na Jihočínské moře, se Spojené státy rozhodly poslat do Singapuru nejmodernější špionážní letoun Boeing P-8 Poseidon. Uvedla to v úterý BBC.

    Požádala o to OSN ne.
    Tak co zase strkaj nos kam nemaj?
    • Raději nám vysvětli, co dělají Rusácí na Ukrajině, Ivane! Požádala je o to OSN?
      • Serjožo, ale rychle ať tady nesmrdíš dlouho.
        • Chápu. Pravda ti nevoní.
          • z činy do katyně nemáš argumenty tak prskáš a meleš páté přes deváté serjožo
      • jeden nezákonne zabrání chceš srovnat s padesátkou co udělala USA *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Putnoidovi zde nebudu vyjmenovávat, kde všude CCCP (Rusácí) projevili svoji agresivitu a všechny státy, které napadli; to si můžeš, zvládneš-li to, najít na internetu sám. Mj., napadli také ČSSR, což jsem zažil, takže mi to těžko vyvrátíš. CCCP mj. spolu s Německem taky zahájili II. světovou válku, když svorně napadli Polsko.
          • Serjožo, te si vymýšlíš, fakticky žádná Polsko-Ruská válka v 1939 nebyla. Pravda je , že z vojenských důvodů obsadili Sověti část Polska po jeho porážce Wermachtem. To teď dělá EUUSA ZCELA běžně. Sýrie, Irák, Afganistán pár států Jižní Ameriky a Jihovýchodní Asie. Ten 68 jsem také zažil neboť západ se chystal na převrat u nás. Nepovedlo se, tak to odložili na 1989. Kdyby se to podařilo tak nyní by tento protektorát už neexistoval. A jak jsme dopadli - vyrabovaní, rozkradení s rozvrácenou společností. Rozděleni a podstatná část obyvatel je zvenku i zevnitř ožebračována.
            • Bláboly, které tě učili ve VUMLu, zde nikoho nezajímají. Najdi si na Ulož,to film Katyň. Možná prozřež.
          • čsssr napadlo pět armád tak se srovnej.
            nejsi náhodou proto aby falklandy byly argentinské? *7*
            • za to poděkuji vladě té doby *3*
            • V režii fašistickokomunistického Kremlu, Ivane. A "dočasně" nás zůstali okupovat právě zase jenom Rusácí!
  • Izrael podporovaný USA anektuje území Palestiny více než 48 let, v rozporu s rezolucí RB OSN 242. Palestinci se proti anexi brání a útočí na Izrael. Palestina je devastována a Palestinci vražděni.

    Krym se svobodně rozhodl opět připojit k Rusku, proběhly volby. Rusko jej přijalo. Krymští se "anexi" nebrání a neútočí na Rusko. Krym byl tak uchráněn totalní devastaci, viz. Donbas.

    Tož asi tak...
    • NSDAP se svobodně rozhodlo připojit Sudety k Německu. Německo je přijalo. Sudety se anexi nebrání a neútočí na Německo...
      ... a dál se mně to už ani nechce parafrázovat.
      • Zase historická chyba. Sudety odpojil Minichovský diktát Anglie, Francie, Itálie a Německa. KDE NAŠI ZÁSTUPCI nebyli. Parafrázuj jak chceš, ale fakta jsou fakta. Čí je většina našich rozhodujících vyrobních a surovinových zdrojů dnes?
        • Cože, Ivane?
  • Mne je Krym ukradenej stejně jako Ukrajině.
    • Ale US Army ne. Měla připraveny plány na vojenskou základnu. Dokonce byly vypsány soutěže na úpravu známých objektů pro USA. Samozřejmě jen pro Americké firmy.
  • nicolles
    To neuzná fašistovi z Kremlu celý svět!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit