Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klížit znamená slepovat,nebo spojovat.Autor by neměl používat pro něj cizích slov, jejichž význam plně nechápe.
    • Možná, že autor tohoto příspěvku se snažil předpovědět budoucnost, protože je třeba klížit, aby se soudruzi nerozpadli! Jsem zvědav, kdy dojde klíh.
      (Dříve se klíh získával zpracováním kostí a zbytků poraženého a uhynulého dobytka).
  • Stávající kapitalistický svinčík i stou bandou zde vládnoucích lumpů,už se u moci dlouho neudrží.Pak nastoupí tvrdá ruka levice.Pokud chtěli být pravičáci u moci déle,tak neměli národu tolik lhát a pro sebe tolik krást.
  • ...přesně tak....také nevím o čem ten tupý byrokrat Nečas vlastně mluví?? Asi jde opravdu o poslužné pimprle loutkovodiče Klause, který mu ty demagogické hovadiny pumpuje do hlavy a on je opakuje coby cvičená stranická opice...neboť tahle sebestředná figura česká také vždy uplatní stejný argument... že se mu někdo plete do čisté politiky...avšak, když se člověk zamyslí nad smyslem takového argumentu, musí dojít k názoru, že ten náš fetišista kradených per a čestných profesorských titulů si vlastně zlotřile plete totalitně-politický režim s demokracií...
    Podle Ústavy ČR totiž nežijeme v totalitně-politickém režimu, který řídí partaje, nýbrž údajně jde o občanské společeství sklušných lidí, kterému má straník sloužit...čímž vlastně lze Klause pokládat za asi zlotřilce, který odstraňuje demokratický systém...čímž se stává vlastizrádcem z pozice prezidenta???...a to pimprle Nečas s vymytým mozkem tupého byrokrata to po něm opakuje...vždyť Lessy naopak hájí nezávislost policie před politickou šmelinou a nátlakem..a blbeček Nečas to obrací naruby...ach bože...Není-liž Nečas tím důkazem politicko mocenské degenerace lidského mozku...na úrovni Milouše Jakeše??..dle mého názoru...
    • Jen drobná poznámka: Ano je-liž Nečas důkazem......., ale úrovně Milouše ... zdaleka nedosahuje ....., a "pan" prasí den t nemůže být loutkovodičem, neb sám je loutkou (dokonce to sám přiznal - viz slib nejbohatšího čecha Kellnera - nebo tak nějak - že se o sběratele tužek postará i po skončení prasení....). Jinak ostatní ANO ....
  • Tak dnes ráno je v "Novinkách" na seznamu, že Drábek navrhuje politikům a soudcům zvýšit platy o desetitisíce měsíčně. Policii ale ne !!! Natož důchodcům a vůbec kdekomu. Musíme přece na ty jejich miliony ušetřit. Najednou je peněz dost, hlavně pro lidi, kteří neumí vůbec nic, jen blábolit a dělat podvody. A to je odpověď národu ??? Dělají si lidičky z nás ze všech srandičky - vidíte, jak jsme všichni směšní ??? Proč asi soudcům zvednou platy ??? Přece proto, aby soudili opoziční politiky a občany ještě víc, a zároveň osvobozovaly Parkanové, Kalousky a Drábky - prostě ani car gosudar v Rusku si tohle nedovolil. Jenom litují, že tu nemáme Sibiř, ale ono nás tam Rusko rádo vezme - tam je placu...Tak hlavně o volbách je zase volte, jistě se na tu Sibiř už těšíte...
    • Jo a jeste tam blokujou pravdivej koment, kterej uz mel skoro 2000+
    • kdybys jednou v létě místo na dovolenou vystudoval v Plzní práva tak bys mohl dělat soudce a taky by ti přidali. *1* *1* *1*
      • Já jsem Plzeň potřeboval hlavně u Salzmannů a pak také kvasnicovou "Na Parkáně" ( s V. Parkanovou to nesouvisí, říkávalo se tam odjakživa " V p r d e l i " !!! ) Nevím, zda to ještě trvá, už je to nějaký čas. Ale plzeňskou fakultu jsem nepotřeboval, stačila mi pražská...jenomže ne zrovna práva....
  • Největší zločinec sídlí na hradě.Ten řídí tuto zkorumpovanou vládu.Pane policejní prezidente zatkněte ho prosím.
  • Banda zločinců,p.Lessymu držím palce.
  • Čau komunisti, ulevilo se vám? Pozdravujte lenina a klému.
    • Zapoměl jsi Stalina. *5*
  • No možná má Píka nějaké důvěrné zprávy z Hradu - a tudíž předem ví, jak se zachovat.
  • No to je ale náhoda, že se zločinec z hradu začne zajímat o to, jak se daří policii
    zrovna když se vyšetřují vládní politici a takzvaný "premiér" kritizuje policejního
    prezidenta.
    Není vám to divné?
    Já bych oběma předepsal vypumpovat žaludek a na cestu do basy klistýr.. *3*
  • Ještě je tady armáda.Když je zpolitizovaná policie,může nějaký ambiciozní generál převzít vládu nad zemí,zatknout prezidenta,Kalouska,Nečase,a všechny další nepřátele státu.A pak přijde "den zůčtování".
    • Den zůčtování přijde tak nebo tak. No viset budou stejně. *2*
      • A nebyla by to škoda - takhle jim to usnadnit? Co takhle doživotně makat a nahrazovat způsobenou škodu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit