Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Piškula

OSOBNOST 3.12.2011 
265 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* Jsi nádherný ,Teri,,BLITZEN'' HODANOVÁ se má ,že jsi to právě ty kdo sní chodí . Nemůžu uvěřit ,že nechala Robina kvůli tobě !!!!!*10*
    Ale to je věc Terky,tebe a Robina *16* *16*
  • Jsi úžasný,miluju tě :-)
  • úplně s Tebou souhlasím *1* konečně člověk co vidí *15*
  • Tys ho viděla v realu? Beztak jenom ve filmu! *1*
  • A myslíš že kdyby nechodil s Teri tak by chodil s Tebou? *2* Já nevím třeba jo!? *1*
  • všechno nejlepší k svátku
  • Mám tě ráda ,je mi taky 16
    Ale obydlím daleko od Prahy
  • Jsi úžasnej herec a ve třech bratrech hraješ skvěle:) mám tě ráda
  • zavidis mu ze ty takova nejsi
  • úplně s tebou souhalím *1*
  • birunka.beruska
    asi ne no když hodí s teri *14*
  • nene moc hezky si to sem napsala a ve většině máš pravdu a já patřím k těm co s tebou souhlasí! Si jednička *3*
  • Je sladkej.Je mi sice 16,ale vim ze se mnou chodit nebude *13* *9*
  • Páni ,jak to tady pročítám tak si myslim že si ho většina všimla až když začal hrát.Neznáte ho osobně a hned že ho milujete..dobře možná ano,ale není to divný?..Proč mu to neřeknete z očí do očí ,proč mu to píšete tady..pochybuju že si to přečte a hned za vámi poběží.Nechci hejtovat ale tohle trochu nechápu.Ano taky ho neznám osobně.Možná je namyšlenej,sobeckej..ale možná ne.Ten kdo ho nezná osobně nemůže o tomhle posuzovat.Omlouvám se jestli jsem někoho urazila.Na tento komentář očekávám hejty,protože se najdou takový lidi kteří s tímto nesouhlasí.
  • Jsi super herec
  • škoda že chodí Zdeňek s Teri Blitzen *13* *9* *16*
  • Prosím vás děvčata neperte se o něj .. :D silně pochybuji, že by navštívil naši Narnii, tedy města odlehlá od Prahy kam nezavítá skoro nikdo, je to celkem zbytečné. moc dobře vás chápu, vždyť i já jej obdivuji, ale pro jeho talent na herectví. A taky ho obdivuji za to, že byl odhodlaný a nenechal se zdrtit verdiktem pana Svěráka, který ho na prvním castingu odmítl. Neobdivujte jej za krásu, ale za talent, vždyť proto on šel do filmu, ne z důvodu aby jej všichni milovali. Teď mě všichni ukamenujte !!!!
  • Taky se mi líbí , ale je mi skoro 11 :-(
  • je moc hezkej a boží ja bych snim chtěla chodit ale sem malá jemi 12 let a le ja ho proste miluju *14*
  • je vážně božííí škoda že není muj *14* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit