Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Piškula

OSOBNOST 3.12.2011 
265 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Páni ,jak to tady pročítám tak si myslim že si ho většina všimla až když začal hrát.Neznáte ho osobně a hned že ho milujete..dobře možná ano,ale není to divný?..Proč mu to neřeknete z očí do očí ,proč mu to píšete tady..pochybuju že si to přečte a hned za vámi poběží.Nechci hejtovat ale tohle trochu nechápu.Ano taky ho neznám osobně.Možná je namyšlenej,sobeckej..ale možná ne.Ten kdo ho nezná osobně nemůže o tomhle posuzovat.Omlouvám se jestli jsem někoho urazila.Na tento komentář očekávám hejty,protože se najdou takový lidi kteří s tímto nesouhlasí.
    • Přesně tak.
      Kolik holek ho asi miluje? I když ho vůbec neznají (osobně)? Taky se mi líbí ale on se to nedozví a já s ním nikdy chodit nebudu (jako všechny ostatní).
    • úplně s tebou souhalím *1*
    • nene moc hezky si to sem napsala a ve většině máš pravdu a já patřím k těm co s tebou souhlasí! Si jednička *3*
  • Prosím vás děvčata neperte se o něj .. :D silně pochybuji, že by navštívil naši Narnii, tedy města odlehlá od Prahy kam nezavítá skoro nikdo, je to celkem zbytečné. moc dobře vás chápu, vždyť i já jej obdivuji, ale pro jeho talent na herectví. A taky ho obdivuji za to, že byl odhodlaný a nenechal se zdrtit verdiktem pana Svěráka, který ho na prvním castingu odmítl. Neobdivujte jej za krásu, ale za talent, vždyť proto on šel do filmu, ne z důvodu aby jej všichni milovali. Teď mě všichni ukamenujte !!!!
  • Zdeněk je skvělí herec a dobrý člověk.
  • Vše nejlepší k tvým 18.narozeninám. :-)
  • Mám Tě moc ráda
  • Tak L já ho taky znám osobně dokonce jsem s ním chodila 2 roky na stejný kroužek a nic z toho nedělám!Vzpamatujte se lidi!Zdeněk na vás nemá čas aby vám pořád odepisoval tu Vaše dětinské řečičky! *16* Jak se můžete vyptávat na jakou školu chodí atd.!Není vám to ubohý? *16* *16*
    • Přesně, do toho jim nic není!
  • Nwm ale myslim že miluji holku ktera je tu jako XXXXD!!!!

    *14* *16*
    • Zenek nebo zdenek???
    • Pokud jsi opravdu Zdeněk tak asi blbej nebudeš alespoň doufám ten nebo ta fzs-v-remizku má pravdu a asi to nebo ten kdo to napsal blbej nebude. :D
    • Zdeňku nechci nic říkat ... ale takhle se může napsat asi třeba deset holek za XXXXD. Takže .. miluješ třeba i 5 holek na jednou ?? *1*
      • A jak vis ze to je opravdu zdenek???
  • Hele a kdo je ta sirin????? *11*
    • newim....ae podle toho co se tam píše ji někdo fejkoval ae ten poslední komen je podle mě její..tý pravý Sirin
  • Zdeňku,
    velká gratulace k vítězství, jste neuvěřitelně všestranný a tanečník výborný- Váš scénický tanec s Veronikou byl dokonalý, úžasný estetický i citový zážitek.
    V tanci určitě pokračujte a myslím, že v hereckém oboru o Vás ještě uslyšíme.
    Tak mladý a už tak dokonalý ! ! !
    Vše nejlepší

    Hanka z Moravy
  • Hele Zdenku jestli si pravej tak na jake krouzky chodis???? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit