Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Piškula

OSOBNOST 3.12.2011 
265 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo? A kdo jsi teda? :D Já tě neznám :D
  • Dík, ale proč mi to neřekneš ve škole? Když teda tky nevím kdo jsi
  • A proč mě nezdravíš? :D Nevím kdo jsi
  • Děkuju,ale já tebe neznám :)
  • Nevím ale já je neznám *15*
  • Ne, nechci *4*
  • Já tě miluju chceš na rande?? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8*
  • Kdo vy??;))
  • celkem ujde ...a vy ho vážně znáte??
  • Ten tvůj koment sem nějak nepochopila!!!!!!!!
  • Hele, kolik Vám je? 10, 13 ? Nedivim se... *14*
  • Může mi tu někdo vysvětlit kdo se tu za mě vydává???(kdo mě tu fejkuje)??já jsem sem nic nepsala ,žádný komentář..ty všechny komenty tu psal někdo jiný,né já, ale musel to být někdo koho znám páč to jsou moje slova ae nikdy bych je sem nenapsala ,tkž čvěče který ses za mne vydával tak ti to protentokrát prošlo ae jestli se to bude opakovat....
  • Sirin vy byste si se Zdeňkem tak padli:)
  • No popravdě v tý reklamě sem vypadala k nepoznání tak se divím jak si přišla na to že sem to já?? ;))
  • Páč umíš perfektně tancovat a máš a je o tobě i natočenej dokument..a jednou si byla v televizi adělala si tam modelku na reklamu clooneho:)))
  • Jo,ae jak vy mě znáte????:)))
  • Sirin ty chodíš na Chaplin žejo,a teďka si v devítce :)
  • Jejda děkuju;)))))
  • Jů to bylo pěkný ,hele ty si ta Sirin??takováta ja ji hodně holek závidí vlasy ´postavu ´ a to jak si stylová??což bude asi tím že ste bohatí *3*
  • Hele sice ti děkuju ,za tvoe slova ae nehodlám o něm tady psát....jenom to že jestli si tohle zdeněk přečte tak bych sem ráda zdělila to že je jasný že je rád jak mu sem hezky píšete..ae Zdeňku dejsi pozor abys věděl kdo stebouchce být jen kvůli tomu že si herec a kdo z důvodu žetě má rád jako Zdeňka..... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit