Přejít na výpis diskuzí

Zayn Malik

OSOBNOST 28.10.2011 
654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday Zayn .. *3*
  • Mám narozky pět dní po něm, taky jsem kozoroh :DDD
  • Nechápu ty fanoušky, kteří si Zayna přestali vážit, protože opustil kapelu. Já si ho vážím víc, protože dal přednost tvoření vlastní hudby, před jistou slávou a penězi, které by s 1D měl.
    • No jenže Zayn k One Direction prostě patří a to už nezmenis.Ať dělá co dělá uz nebude tak oblíbeny jak u 1D už nebude ten nejlepší z 1D,protože jsou jiné a lepší celebrity než je on sám.Jestli tento rok nevydá nějakou pecku co ohromi celý svět tak má hoch bohužel smůlu.Jak se říká Život je Život!
  • :*Happy Birthday♥
  • ale fůůůůj *11*
    • Nechápu proč Zayna urážíž asi mu hodně závidíš co v životě dokázal a tys nadokázal nabo nedokázala nic až něco dokážeš co dokázal on tak se s tebou budu oněčen klidně bavit. *3*
  • I love u soo much u are my best singer i like u like friend I love u and I love *14*ne Direction OMG you are my best singer and u are soo cute and niceeee my neme is ivana kirvejova
  • Má úplně překrásný hlas!
  • Happy Birthday Zayn ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • je to hajzl co udelal Perrie mela jsem rada ten par i Zayna ale ted se mi uplne zhnusil.Opustil 1D a dal kopacky Perrie.Takovy (s prominutim) ubozak *11* *13*
    • Co mu nadavas bl*ecku ubozak si tu jedine ty a to ze se s ni rozesel neni tva starost tak se koukej uklidnit a to ze odesel z one direction taky neni tva starost tak zalez
  • nesnáším zayna
    • Tak sem nelez
    • Tqk sem nelez
    • Tak co sem lezeš kulísková
    • Ziall
      a komu to cpeš??
    • tak to seš blbá.
    • náhodou je hezkej. *1*
      • Ziall
        jo a hlavně nádherně zpívá!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit