Přejít na výpis diskuzí

Zayn Malik

OSOBNOST 28.10.2011 
654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má úžasnou barvu a rozsah hlasu! Navíc je strašně sexy.
  • mohli byste mi rict proc ma zayn ve vztazich mladou češku jako jste prdli jako to nechapu to ste opravdu tak natvrdli *16* *10* *16*
  • I love zany *14* *14* *14* *14* I love Zayn
  • Mrs.Wesley
    Zayn je z one direction nejhezčí a má nejlepší hlas...
    • mrs wesley nemáš pravdu...všichni jsou úžasní ale každý sám za sebe není nic patří k sobě a vždycky to tak bude
      • Happy birthday Zayn :-) I love One Direction :-)
    • Jestli toto říkáš tak nejsi TRUE DIRECTIONERKA !
      TRUE DIRECTIONER má rád všechny stejně, a něco ti řeknu všichni mají krásný hlas, a docela mě štve jak Management, donutil aby Louis a Niall skoro neměli sóla...!!
      • Mrs.Wesley
        Já mám prostě jednoho oblíbence a hotovo*6*
  • Zayn a Louis jsou z 1D nejhezčí ale víc Zayn, je táááák rozkošnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
    • fůůůůůůůůůůj
    • Mrs.Wesley
      Souhlasím
  • Zayne vrať se do kapely jsi nejlepší :) bez tebe ta kapela nemá cenu :(
    • No např. Harry si to nemyslí. Na bravowebu psali že mu Harry vzkazuje " Bez tebe jsme stejně nejlepší". A viděli jste jeho vlasy?!
  • je hrozně sexy ,nejhezčí z 1D!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Také si myslím *4*
  • one direction?kdo by je neznal jsou boží a musí přijet do čr!!!!!!!!!a zayn je z nich nejhezčí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • každá tady píšete jak je to jejich věc a tak, ale stejně do toho furt vrtáte, jako byste to mohly změnit...kvůli fanynkám asi nezruší svatbu, leda byste udělaly nějakou demonstraci, ale i tak by na váš názor asi moc nikdo nedbal.. takže to konečně vstřebejte, prostě se žení, teď jen doufat že to neznicí 1D
    • V tomhle je Zayn ,,zamilovaný idiot"... ať si s ní chodí a miluje ji, ale ať proboha nezničí takovým způsobem 1D.. souhlásím jak tu píšete to s tou rodinou a tourech.. manžele většinou děti chtějí= odchod od skupiny
  • Ahoj holky.Nevím jestli to víte nebo nevíte ale kluci vytvořili noví parfém který se jmenuje 1D That Moment voní po zelených jablkách po fialkáca a po ovoci.Je to už jejich druhý parfén ten první se jnenoval 1D Our Moment a ten druhý se jmenuje 1D That Moment
    • My to víme, neboj se. Tedy, aspoň já to vím. Všichni to taky vědět nemusí, to není podmínkou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit