Přejít na výpis diskuzí

Zayn Malik

OSOBNOST 28.10.2011 
654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že odešel od 1d
  • Je tak slaaaaadkyyyyy!!!!
  • Miluju tě Zayne i přez to co jsi udělal rozchod z Pezz je tvoje věc.
    Hodně dlouho mi ale trvalo odpustit ti odchod z 1D vím že toho na tebe bylo pravděpodobně už moc.Už v první moment kdy jsem tě viděla a slyšela zpívat jsem se do tebe zamilovala.Byl jsi to ty kdo na konci X-Fkatoru řekl že 1D zůstanou spolu Directionerka jsem už od té doby a dokonale mi tvůj odchod zlomilo srdce.Pokaždé když tě vidím v televizi bolí mě to a začnou mi téct slzy.Mrzí mě to a dlouho jsem na tebe byla dokonce naštvaná ale respektuju tvoje rozhodnutí i když mě to bolí.Jsem ráda že jsi neskončil z musikou ale já tě vždy budu brát jako člena 1D. Možná se už nikdy nevrátí společně na podium ale já budu Directionerka navždy Dokázal jsi totiž že není špatné být stydliví protože to jsem přesně já.Vždy jsem si myslela že je to špatně a že jsem divná ale ty jsi mi dokázal že každý je jiný a něčím víjmečný proto tě tak moc miluju dokázal jsi mi vykouzlit úsměv na tváři kvůli tobě jsem nejenom dokázala začít plakat ale i přestat.Navždy tě budu brát jako člena 1D a navždy tě budu milovat Zayne protože pro mě znamenáš můj život díky tobě jsem totiž můj život už dávno nevzdala....
    • Proboha ty ses zamilovala do party plný buzen a kvůli tomu i brečíš,holka prober se on by NIKDY nebyl tvůj tak přestaň myslet na kraviny a jdi si hledat kluky tvího věku a nezabívej se těmihle buzíky!
      • To že on ani neví že existujeme nebo něco podobného neznamená že nepřestaneme věřit v to že ho jednou potkáme on není buzík a i když si každej den mění vlasy neznamená že je to buzík prostě jenom hledá sám sebe a to není špatný a není špatný ani to že ho máme rádi že ho milujeme protože naděje znamená věřit tam kde by bylo snadnější pochybovat.
      • Kazdemu se libi nekdo jiny tak se koukej uklidnit a neurazej je nejsou to zadni buz*ci ty kr*vo jedna hnusna no jak se ti to libi kdyz ti tu nadavam urcite jsi nasrana co ? Ale jsi mi uplne u pr*ele a kdyz ho nemas rada tak na jeho stranky nelez ty kac*no bl*a
    • Ty jsi se jako chtěla zabít? Nebo co?
  • hbd
  • Louislove
    Happy birthday Zayn.I like you. *3*
  • Zayna jsem měla ráda od té doby co jsem ho viděla a slyšela a zůstalo mi to do ted i když už není s 1D je to jeho věc že odešel z 1D a rozešel se s Perrie tak se do toho laskavě nemotejte. *14* *14*
  • je to hajzl co udelal Perrie mela jsem rada ten par i Zayna ale ted se mi uplne zhnusil.Opustil 1D a dal kopacky Perrie.Takovy (s prominutim) ubozak *11* *13*
    • Co mu nadavas bl*ecku ubozak si tu jedine ty a to ze se s ni rozesel neni tva starost tak se koukej uklidnit a to ze odesel z one direction taky neni tva starost tak zalez
  • náštivít ameriku a new york přijed za týden mám s tebou smlouvu 1D *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Perrie one direction já mám vztah se mnou se věřím moje zasnoubení mě dal showbisnissu postava krásné zamilované písničky že jsem jého holka co mě na šel že je konec one direction se skupina rozpadla je ti líto a mě mrzí že jsem tvoje mé pravý ruky zasnoubil můj názor dávám ti najevo tvoje Perrie Edwards 18.let čr praha hlavní město tady budete mít koncert 1D hello *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Jak můžete mít napsáno v profilu osobnosti, že vyznává mormonskou víru, ale v životopisu píšete, že je to muslim. Jsou to dvě rozdílné víry, z tohož Mormonství (Mormoni) je sekta od křesťanského náboženství a muslimové patří do islámu *3* A Zayn je muslim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit