Přejít na výpis diskuzí

Yannick Bisson

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yannick

    Yannick Bisson hraje v seriálu Sue Thomas, svoji roli velmi skvělé a opravdově. V jeho výkonu není vidět, že jde pouze o seriál, tak jak je to běžné u mnoha seriálových herců, ale dokáže diváka svým uměním strhnout k pocitu, že se jedna o skutečnost. I výkony ostatních hlavních představitelů v tomto seriálu jsou vynikajíci. *4* *4* *4*
    • Re: Yannick

      jj to je uplna pravda nejvic se mi líbil díl kde se vydalali se Sue za manžele. jinač mu ta role uplně sedla a dalo by se říct že se do té role vžil!! Ten serial je jeden z mych oblibených :D *14* *14* *14* *14*
    • luca591994

      Re: Yannick

      to bylo recemo uplne presne!! *14* *3*
    • Re: Yannick

      Tak tak.
  • BOMBA

    JO JE FAKT NADHERNEJ ALE VE FILMOGRAFII CHYBÍ ŽE HRÁL jACKA VE SUE. A TAKY BY MĚ ZAJÍMALO ČESKÝ PŘEKLAD JEHO FILMOGRAFIE. PÁÁ MARY *4*
    • Re: BOMBA

      Mary:Ho daboval Jan Vondráček.
  • JACK I LOVE YOU!

    Jack je ten nejkrásnější herec jakého znám,je prostě skvělý,nádherný, sladký, k sežrání <3 <3 <3 muck!
    • Re: JACK I LOVE YOU!

      Jo,je uuzasnej... a jak hraje v serialu toho Murdocha... mmm... tam je dokonalej! *14* *14*
      • mbeneso

        Re: Re: JACK I LOVE YOU!

        tjn ale měli by se s Julií vzít! To je nefér,že mu nakonec odjede! *10* *16* *8*
    • Re: JACK I LOVE YOU!

      myslím tím samozřejmě Yanicca *14* ... prostě JACK mno *8* *14*
  • narozeniny

    Vsechno nej ka nrozakm. teda, ke kulatemu vyroci!!!! *3* *3* *3* *5* *15* *15* *1* *1* *3* *5* *4* *14*
  • bettynabk

    !!!

    ...Ve filmografii nemá zapsanou roli detektiva Williama Murdocha v seriálu Případy detektiva Murdocha...moc se mi ten seriál líbí a ještě když tam hraje tak dobře...tak ho tam přidejte prosím...děkuju moc... *1* *3* *14*
    • mbeneso

      Re: !!!

      jj murdoch je boží *14*
  • ...

    On je prostě vážně moc moc krásnej!!! Já nemam ráda takový ty ,,přeslazený" klučíky z amerických seriálů, po kterých fanynky šílí. Líbí se mi, že on takovej neni. Je prostě sladkej, ale ne zas přehnaně. Má nádhernej kukuč, takovej roztomilej! *14*
  • friend

    Is that ready for me Real American Hero and flesh and blood friend and actors
    • Re: friend

      Hello Tara, try to change your nick name. I know that you`re a big fan of Sue Thomas FBEye, but it sounds really weird....Just friendly advice... *4*
  • je super

    jj je úplně boží!!!škoda ,že je ženatej a má 3 dcery!!! :D :D oni by se hrozně s juli k sobě hodili!!!!:) taky jste sledovalx každej čtvrtek čt 1??? já určitě nenechala jsem si ujít ani jeden díl!!nejlepší asi byl já jesště já a murdoch!! vidělijste to??? ;) bylo to boží!!!! :D *14* *3*
    • Re: je super

      to je fakt škoda ale bestovní díl byl ten kdy se dali dohromady s Julií.Škoda že spolu nejsou doopravdy byly by nejlepší pár *9* *4*
  • luca591994
    Skvely herec, ale ve filmografii mu chybi role v serialu Flashpoint... 3x15 jumping At Shadows... hraje tam otce holcicky, kterou chce zabit drogovy kartel, protoze videla vrazdu...
  • latoyajackson
    Je naprosto Užasný !! *3* Nejlepší a nejhezčí herec *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit