Přejít na výpis diskuzí

Yannick Bisson

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cože? Jemu je 45? Vypadá tak na 30! *3* *4*
  • on je prostě super jako herec i jako mužskej *3*
  • latoyajackson
    Je naprosto Užasný !! *3* Nejlepší a nejhezčí herec *14*
  • já budu jeho milenka *10*
  • luca591994
    Skvely herec, ale ve filmografii mu chybi role v serialu Flashpoint... 3x15 jumping At Shadows... hraje tam otce holcicky, kterou chce zabit drogovy kartel, protoze videla vrazdu...
  • vše nejlepšííí

    happy birthday to 42 yeats :D
  • Re: Yannick

    jj to je uplna pravda nejvic se mi líbil díl kde se vydalali se Sue za manžele. jinač mu ta role uplně sedla a dalo by se říct že se do té role vžil!! Ten serial je jeden z mych oblibených :D *14* *14* *14* *14*
  • Re: je super

    to je fakt škoda ale bestovní díl byl ten kdy se dali dohromady s Julií.Škoda že spolu nejsou doopravdy byly by nejlepší pár *9* *4*
  • je super

    jj je úplně boží!!!škoda ,že je ženatej a má 3 dcery!!! :D :D oni by se hrozně s juli k sobě hodili!!!!:) taky jste sledovalx každej čtvrtek čt 1??? já určitě nenechala jsem si ujít ani jeden díl!!nejlepší asi byl já jesště já a murdoch!! vidělijste to??? ;) bylo to boží!!!! :D *14* *3*
  • patricijka

    škoda

    to je škoda že už nedavají na čt1 případy detektiva murdocha *9* *9*
  • mbeneso

    Re: Re: yannick

    přesně *14* *4* *14* *14* *14*
  • mbeneso

    Re: Re: JACK I LOVE YOU!

    tjn ale měli by se s Julií vzít! To je nefér,že mu nakonec odjede! *10* *16* *8*
  • mbeneso

    Re: !!!

    jj murdoch je boží *14*
  • mbeneso

    Yannick

    Týjo do týhle skupiny bych se chtěla přidat ješt nejmíň 100x *14*
    Yannick je uplně BOŽÍ *14* *1* *14*
    ale nejvíc mu to sluší v obleku a ještě s doktorkou Julií *1* *4*
  • bettynabk

    !!!

    ...Ve filmografii nemá zapsanou roli detektiva Williama Murdocha v seriálu Případy detektiva Murdocha...moc se mi ten seriál líbí a ještě když tam hraje tak dobře...tak ho tam přidejte prosím...děkuju moc... *1* *3* *14*
  • Re:

    Yannick Bisson je proste uzasny herec!Perfektne si hraje jako Deanne Bray a samozrejme si spolu jako hodi k lasce :-D,to bych si prala.Oba jsou fakt suprovi lide!Mam je oba moc rada! :-* SUPROVI YANNICK+DEANNE :-*
  • Re: JACK I LOVE YOU!

    Jo,je uuzasnej... a jak hraje v serialu toho Murdocha... mmm... tam je dokonalej! *14* *14*
  • narozeniny

    Vsechno nej ka nrozakm. teda, ke kulatemu vyroci!!!! *3* *3* *3* *5* *15* *15* *1* *1* *3* *5* *4* *14*
  • Re: friend

    Hello Tara, try to change your nick name. I know that you`re a big fan of Sue Thomas FBEye, but it sounds really weird....Just friendly advice... *4*
  • Ujde!

    Haló všetci, pamätáte si tohto chlapíka z High Tide? *7* O dvoch bratoch (Mick a Joey Barrett) - súkromných detektívoch v šortkách na pláži? Musím povedať, že Yannick (Joey Barrett) je fakt sexy chlap (or like English speaking people say - he`s so hot!!!!) - teda teraz, keď je starší. Avšak je mám radšej staršieho z bratov - Micka Barretta (Rick Springfield). Lepšie povedané: I`m a huge fan of his (R. Springfield) music....from the 70s till nowadays! He`s real rockstar!!!!
    Mimochodom, neviem, či fanynky Yannicka Bissona vedia, že tento fešák bude mať tento mesiac (16.mája -května) 40 rokov a že už má tri dcéry v tínedžerskom veku (1 z nich má vraj 17)?! *7* *3* *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit