Přejít na výpis diskuzí

Willow Smith

OSOBNOST 16.7.2010 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dlaho přeju k tvím 12 tinam miluju te *14* *14* i tvího brachu
  • Hesky receno fakt to nema chibu dobre si to rekla i tak sito ona cist nebude co stoho mate zee tady pisete a gdis se vam nelibi nechejte sito pro sebe.. *3* *4*
  • willow libi se mi tvoje skladby i přesto ze maš slavneho tatu mame ale ne to je škoda , ale stoho sy nic nedelej na to ze je ti 11 maš dost pisniček a s pivaš i zmoji hvezdu nicki minaj a ta hvezda zpiva od moji mamky z jeji hvezdu rihanu takze ahoj *1* *2* *3* *14* *4* *5* *7*
  • tý holce je 11 let.Pochybuji,že v tomto věku by někdo z nás zpíval takhle dobře.Mě se od ní líbí jen některé písničky...každý má jiný styl,každýmu se ten její styl líbit nemusí....Mně přijde jako šikovná holka,která chce něčeho dosáhnout...No neříkám,že je zrovna nejhezčí,ale má hlas jak zvon......Přidej sem video ty jak zpíváš v 11 letech..Pak ukážeš jak jsi dobrý/á..
  • Pravdou je, že kdyby neměla tak slavného tátu (i když Willa baštim *3* ), tak by asi slavná a takhle přidrzlá nebyla. Proboha, vždyť, takovýdle děcka akorát přispívají k tomu, aby to dělali i ostatní. Třeba mě by mrdlo, kdyby si moje 11-letá sestra dala píchnout píro do jazyka. Až na to bude mít věk tak klidně..
    Zpívat neumí a ani se oblékat. A to že je ošklivá.. to zase pravda není, nesmíte jí křivdit ve všem. A slává jí stoupla do hlavy.
    Bazinga
  • Jenom jí závidíte, že ja slavná a hezká *2*
  • Delfinka:I do not know why I'm here I can insult me even if I did not know how to sing and those that can be put on one and me and Will Smith has a great style and is not repeated after Lady Gaga 's not true !
  • ty máš největší pravdu!!!! *3* kdo by se o tom byvil prostě je blbá a neumí nic jak jsi napsala... *7*
  • ona je pěkná p..a kdyby neměla slavného tátu tak by se nechlubila a ještě cizím peřím . to ještě k tomu neumí zpívat zpívá jak nějaká p...a a tancuje jak už někdo říkal jak kdyby se jí chtělo na wc . a to oblečení má podle lady gagy *16* fůůj co bych tu ještě o ní psala román hnusných věcí ale to už...... cusbus..
  • Hele já respektuju to že má každý jiný vkus. Mě by se též líbilo být slavná...jo závidím jí ale alespoň ji neurážejte!!!!A zpívat umí (teda alespoň líp než já)! *3* a to že je hnusná jako noc-není pravda
  • *14* You're a good singer. And whoever wrote that ugly that you can not sing, it does not tancovat.Ten right in the head. You're too good and you're good! ♥ *3*
  • Kikca96
    ja te zboznuji tvoje pisnicku jsou hezky proste suprovy *14* *14*
    jsi nej Willow *14* *2* *2*
  • my závidíme? jí? co bychom jí měli závidět? jak je hnisná neumí zpívat a ani tancovat? :DDD já taky nejsem dokonalá ale ona prostě neumí nic...když už nazpívá nějakou písničku tak pořád dokola opakuje jedo a to samý slovo takže tomu se "písnička" řikat nedá!!!
  • Ona ze nic neumi? hlas ma upravenej skoro kazda hvezda napr. selena na zivo moc dobre nezpiva a studiovy verze jsou temer dokonaly!! podle me je dobre, ze se aspon o neco snazi a celkem se ji to dari :)
  • Tancuje,jakoby se jí chtělo na WC,zpívat neumí,hlas má furt upravený,trapný oblečení a HLAVNĚ!!!!!HRAJE SI NA TO CO NENÍ A TO JE PĚKNÁ ZPĚVAČKA....jE HNUSNÁ,JAKO NOC,TWL....Kterej člověk jí dáváto hnusné oblečení!!!!!!!!!! *11* A upřímně,jási myslím,že tancuju líp,ale zpívat neumím a ani se nedívím i já,když neumím zpívat bych byla slavná,kvůli rodině
  • Je dobra no co s tym.Ale slava jej stupa do hlavy *1*
  • Prepač zabudla som a Všetko naaaajlepšie :* mam ťa rada <3
  • jejeka
    Všechno nejlepší přeju moc :) Wendelín Simpson* *14*
  • ja te zboznuji tvew pisnicku sou hezky proste suprovy *14*
  • Líbí se mi její styl, hudba a vše okolo i její brácha a celkově rodina je super. Ti co nemají slavné rodiče tak se můžou i v pěti klidně stát slavnými když na to mají. Od toho tu snad jsou různé talentové soutěže, superstar a tak podobně. A kdyby byl/a hodně dobrý/á tak je jedno jestli je z Česka nebo támhle od někud z Ameriky a je jedno jestli jsou bohatí nebo ne! Ti co jí nemají rádi a píšou tady ty nesmyslné komentáře tak teda fakt nechápu proč si prohlížíte její "profil". A ti co píší že ztrácí dětství protože nechodí do školy je to blbost. Kdyby chodila do školy tak jak už tady někdo psal měla by kamarády protože její táta je slavný a to by asi nebyla ráda. A je to snad její rozhodnutí a ne vaše, stejně si tohle nebude nikdy číst tak jí tu nepište jak je blbá protože ona není. Adios přátelé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit