Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jste uhnutý

    čaues lidi prosim vás nechápu co se vám na něm líbí je to malej rozmazlenej kluk kterej nezná šoubyznys(píšu to takto pro ty slabší lidi co neuměj angličtinu)to už i ten Mádl je o 100% chytřejší než tendle *5*
  • vojtik

    je dobrej
  • vojto miluju te ses nejlepsi
  • rendy

    ahoj vojto chci se te zeptat jestli bys mi neposlal tvoji fotku.
  • Promin Vojto ale myslím si že spíš vypadáš jako malý rozkošný mimino který žerou jenom desítiletý holčičky!Jako herec seš ale celkem dobrej. Pápá
  • Cau sice nevěřím, že tento E-mail dorazí až k tobě, ale zkusit to můžu. Tak že líbil se mi film SNOUBORDACI a ftipné scénky doufán že bude i dvojka tak cau.
  • Teda Vojto, upřímně tě lituju. Dyť tě ty holky vůbec neznaj, ale jim to vůbec nevadí. Hlavně, že tě tak strašně milujou (upřímně řečeno, kdybys nebyl slavnej tak tě něco takovýho jako ty kravky nečeká). Jo ale ty seš slavnej, no...:o) Tak ti raději přeju hodně štestí v kariéře, hafo nervů s fanynkama a fajn holku, co by tě měla ráda nehledě na tvojí slávu a stavu na kontě. Takže zdárek...:o)
  • Mádl je mnohem talentovanější

    a hlavně neměl nikdy žádnou protekci tento panák má papínka kameramana takže konexe udělali určitě taky svoje
    • Re: Mádl je mnohem talentovanější

      Ať si o talentu říká kdo chce, co chce; já se netajím tím, že Mádla nemám rád i proto, že si naopak nemyslím nic dobrého o jeho umění, a navíc se mi nelíbí, jak ho s Kotkem pořád dávají na roveň lidi, již si dobrého herce všimnou až v kravině typu Snowboarďáků, před nimiž Mádl nehrál vůbec v ničem a kdyby se za ním nezačaly hnát fanynky, nezahrál by si příliš ani potom.
      Uvědomte si, že spousta lidí měla příležitost a spousta ji neměla, život je dost o náhodě, což začíná i v tom, komu se narodíte. Ale Vojta Kotek hrál a hlavně daboval velice dlouho předtím, než se stal slavným, jakým je dnes, jen někteří ignoranti si jeho starší práce poněkud nevšimli. Tak bezpředmětně kritizují.
    • Re: Mádl je mnohem talentovanější

      pičovina, jeho otec dělal kulisáka v Divadle Járy Cimrmana
  • Vojta je fakt koren

    Tak vam reknu,ze jste slepi,ti kteri se vam nelibi Vojtisek!!!On je uzasny!
  • vojta

    ahoj kdyz budes mit cas napis e-mail prosim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit