Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta Kotek? Když někdo vysloví tyhle dvě slova vybaví se mi krásnej mladej talentovanej kluk kterej prostě nemá konkurenci!!!!!!!!!!!!! Vojto drž se *14* *14*
  • Héééj!!!

    Vy debilové blbý!!!Vojta není žádnej buzík...To jste akorát tak vy!!!Nesaháte mu ani po paty a závidíte mu!!!!!!Můžete mi políbit...:-(
  • borec

    je to borec a super kluk
  • Nesnášim tě

    minulí úterý ti psala moje kamarádka MONIKA, že se mi líbíš, ale to neni pravda já tě nesnášim i když ve snowboarďácích si byl dobrej to jo ale jinak tě nesnášim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
  • nevim

    ahojky vojto si mocinko pěknej kluk dneska jsi byl v picerii tak co jak ti chutnala pizza kvůli tobě bych tam šla ale tak nic si moc moc moc pěknej ps:"hezký účes
  • avoj

    avoj ked ces napis mi na nick na pokec kola34 to bi bolo super ked ces napis pls potesis ma
  • Ahoj jakej mas e-mail???znaš Denisu Hajkovou???nevim jak se přesně jmenuje
  • to se dovite v clanku!!!!

    jestli nesnasim nekoho vic nez blooma a kotka jsou to oni dva!!!
  • závist

    všichni jenom závidíte...kdyby jste byly co od toho tak se sebou taky něco děláte...Vy dokážete jenom pomlouvat!!!jste normální SRÁČI *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit