Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
454 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    kvuli vojtovi bych byl gay *4*
    • Re: super

      to bych chtěla vidět *13*
  • Se mi zdá,že v té naší nejmladší herecké generaci není snad nikdo, kdo by uměl pořádně hrát. Pochybuju, že se někdo z nich vyšvihne do kvalit pana Menšíka, Kopeckého, Nárožného, Hrušínského, paní Janžurové, Bohdalové....to jsou PÁNI HERCI. A ani mě nebaví koukat na ty nejnovější pohádky, protože tam není skoro nikdo, kdo by mě herecky zaujal. Dobře našlápnuto má akorát Terka Voříšková....zbytek je nudný a nezajímavý.
  • Vojta je krásnej *14* *14* *14* no,ale podle mě se k sobě s Vilhelmovou nehodí.Měl by si najít mladší :) jen můj názor...
    • no,podla mna by tak na veku ani nezalezalo,ale Vilhelmova pomaly vypada jak chlap,ale inak s tebou suhlasim,ze Dyk je sympatak
  • Vojtěchu Dyku proboha kam jsi dal oči, paní Vilhelmová na českých lvech tak to byla děs a hrůza.Hochu vzpamatuj se.
  • Vzpamatuj se!
  • Je mi 56let,píšu Vám to proto,že už jsem babča.Pan Dyk je všestraně zaměřenej kluk,co se týká muziky i divadla.Je skvělej!!!A ti kluci v té jeho skupině též. *15*
    • nam je jedno kolik vam/ti je a ze jste/jsi babca *1* *2*
      • Mě t třeba jedno není..je dobrý vědět,že Vojta má fanoušky i v pokročilém věku ;) *2*
  • hmmm...

    Hmm, je to peknej chlap a ten se sexy hlas, snad o nem jeste uslysime i za 10 let *14* a krasne zpiva, byla jsem na jeho muzikalu Obraz Doriana Graye a fakt BOMBA!!! *3*
    • Re: hmmm...

      to máš teda pravdu,nejraději bych se šla na ODG ještě jednou podívat
  • nahej zadek?!

    Holky jestli chcete vidět Vojtu ve spodárech nebo dokonce v tangách,jděte na muzikál Obraz Doriana Graye,samozřejmě samotný muzikál,byl prostě super,výborní herci,fantastická hudba,jen to má háček,když se nemáte jak dostat do Prahy,do malého divadla Ta Fantastika. *3*
  • :-)

    kvůli tomuhle klukovi, bych byl gay. *14*
    • Re: :-)

      Bejt klukem, taky kvůli němu budu homo:D
    • lejli

      Re: :-)

      wow tak tomu říkám přiznání *15* *5*
  • Jak Vojta povídal ve Všechnoparty, o těch fanynkách. To už je trochu moc fakt blbý krávy se chováte akorát napřes hubu.
    Jinak, že chodí s Táňou, tak vám to může bejt jedno!!!
    • To máš pravdu nám je úplný hovno, že rozbil něčí rodinu!!! *13* *13*
    • Jo no dyliny jedny trapný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit