Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
454 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ginos

    peta

    Je hezkej vypadá jak stoprocentní Gay *3*
    • Re: peta

      Neurážej mého kluka.
      • Re: Re: peta

        *9*
  • ms1978

    Vojta

    Je hezoučkej *4*
    • Re: Vojta

      Ahoj, všichny teď šílí po Robertu Pattinsonovi, ale já si myslím, že nejhezčí kluci jsou v Čechách a že právě Vojta by E. Cullena zahrál mnohem líp. A to i přesto, že mě Pattinson okouzlil. Vojta je prostě moc hezkej chlap a hlavně to vypadá, že má rád srandu a to ho dělá ještě přitažlivějším! Držím mu palce, je to Samec *1*
  • vojta

    Já jsem včera taky viděla pohádku Tři životy!Mega,supr!!Doufám,že tu pohádku ještě uvidím!P.S.Vojto jsi fakt jednička!!! *4*
    • Re: vojta

      Ty jo mě štve, že jsem se na to nestihla kouknout ... Chjo, snad jí někde seženu, nebo budou opakoat ... *7*
  • Tento mladý pán mě velice překvapil...dodnes jsem ho bral jako velice nadaného muzikanta a sympatického chlapce, ale jak je vidět, hodně jsem se zmýlil. Svým vystoupením s p. Bartoškou opět dokázal, že vyjímečné nadání v určitém směru nemá nic společného s logickým uvažováním a rozumem. Jistě mu nikdo neupírá jeho názor na danou věc, ale rozumný člověk v jeho věku by měl vědět, že angažovat se tímto způsobem je naprostá hloupost. Velice ho lituji, ale snad časem dostane rozum . Škoda ho....
  • ivunka007

    Je skvělý:)

    Ahojky! Vojtu jsem osobně potkala na cenách Anděl 2011. Je moc milý, sympatický, vypadá úžasně a zpívá prostě božsky. Jeho vystoupení má vždy energii a patří mezi moje oblíbence. Celá kapela Nightwork byla fajn. Jinak přítelkyni má Markétu Frosslovou. Již několik let:) Hrála např. v Pojišťovně štěstí ( manželka Vojty Kotka ).
    • Re: Je skvělý:)

      v době, kdy jsi to sem psala, už Vojta s Markétou dávno nebyl..
      • ivunka007

        Re: Re: Je skvělý:)

        Teď už to vím taky *3*
        • Re: Re: Re: Je skvělý:)

          Zatím jsem moc nehledal, ale když už jsem tady, tak se chci rovnou zeptat jestli nemáte na Vojtu někdo kontakt. Rád bych jeho vystoupení obsadil na akci, která se bude konat v Brně v Rozkvětu. Pokud někdo budete mít kontakt zašlete mi ho prosím na výše uvedenou emailovou adresu.
          • lina25

            Re: Re: Re: Re: Je skvělý:)

            Asi nejlepší bude kontakt na manažera kapely http://www.nightwork.cz/kontakt/
  • Pane Dyk vy jste v rádiu Žufnál uvedl že jste finančně zabezpečeny-za to jste poděkoval. Ale že v této společnosti duchovně strádáte. Já ti poradím:každý den si klekni k posteli/ráno i večer a odříkej Otčenáš/ a já ti garantuju že budeš duchovní až za ušima :))
  • dianad

    Neuvěřitelná novinka

    Kdo by měl zájem dozvědět se neuvěřitelný fakt o Vojtovi související s jeho osobním životem, nechť neprodleně navštíví vojtechdyk.blog.cz , kde se novinka s podrobnostmi objeví do 24 hodin! *3*
  • elicool

    www.KdoRadVojtuDyka.cz

    kdo ho like komentnete mate na to 1 mesic tk jko =/
    bejt vama pospicham OMG *9*
  • Me ten vojta pripada trochu jako z jine planety!Nemuzu se k nemu vyjadrovat protoze ho neznam ale pusobi na me trochu podivinsky.
  • kuky1299

    Mnooo něco ve mě je xD

    že by to byla láska k němu?? Ja to náš hezounek,viď šprtko??? xDDDD já ho mlj jako herce ale lepší je Lucynka Lawless ala Xeňule xD
    čau:)
    stračulinkaa

    (jsem kuky1299 xDDD) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit