Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Drahokoupil

OSOBNOST 21.7.2014 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krpcek7
    no tak ja sem pisem len koli tomu ze moja segra place kazdy den nad timito blbymi komentármi...akoze dievcata uz sa unormalnite....ste blbe ci co...vy chcete z neho urobit ,,pedofila´´ ci co.....chapem vas ze je pekny, ze spieva atd...ale fakt pochibujem ze by chodil s 11,12 a 13 rocnimy babami...ja som to visvetlila aj mojej segre ze je to nemozne s nim chodit ze je este na to mala...tak a ona to pochopila....kazdy den si zabne radio a pocuva ho tam..a potom sa prida ku mne a pozerame ocko a je moc rada ze ho ma aspon na plagatoch..ci fotkách nebo v telke....no tak vas prosim sa nad tim zamislite...a inac Vojto mam sa ta opitat aku mas oblubenu farby a taktiez ta mam pozdravit od mojej segry. *16* *10* *1* *8*
  • v še nej ke kulatinám držim pěstis muzikálem budeš z kvělej *14* *3*
    • Miluji Te vojto SI skvely
  • Vojto líbíš se mi nejvíc z New element jinak jste všichni hezký, mám tě strašně moc ráda , když jsem byla menší tak můj největší sen byl za 1.abych mohla být zpěvačkou a za 2. Abych si tě mohla vzít a žít s tebou a být štastná. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* .
    • Jo a máš Krásný oči, hezkej úsměv a hezký vlasy.
      *14* *14* *14* *14*
  • Vojto já tě miluju
  • miluju ho je božíííí krásně zpívá no prostě *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj vojto přijeť do moravske krumlova milujute
  • Ahoj ja sem Dominika Kováčova ... A upřimně jak ti tady něgdo řika že jsi
    hnusnej tak asi je slepi ted pravě posloucham tvoje pisne .... a taky celou kapelu .. |Možna ŽE TE TO ANI NEZAJIMA KAŽDY SI MYSLI ŽE VY SPĚVÁCI JSTE NAMYŠLENI FRAJEŘI .... aLE VĚŘIM ŽE TY TAKOVY NEJSI ...
    sI PROSTE SKVELY
  • DOUFAM ŽE BUDEŠ V PRAZE *14* *14* *14* *14*
  • Mám tě strašně ráda...A podle mě jsi druhý nejhezčí kluk z New Element (První je Lukáš) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit