Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Drahokoupil

OSOBNOST 21.7.2014 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojto jsi nejhezčí kluk z new element tak se drz a preju ti hodne stesti
  • Vojto... Jsi úplně úžasný.... jsi nejlepší z celé skupiny New element... *14* *14* Máš nádherný hlas a překrásné oči... I LOVE YOU VOJTO *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ja si myslim ze ty holky prijdou na to ze to neni realita jen jejich prectava.Jen musi trochu dospet mne je 14 a doslo mi to teprve pred 2 lety. At si to ted tak nechaji v hlave. A kdyby Vojta treba chodil o 7 let mladsi holkou kazdymu to muze byt jedno. :) :)
    • maš pravdu ale vojta je nádherný *14* *14* *14* *14*
  • 6789
    *14* Vojtí Máš pěkné oči a úžasný hlas *14*
  • Jsi nejhezčí z New Element *14* *3* *15* *5* *14*
  • Mě se pořád odesílá něco jinyho než co sem psala to že ho miluju je pravda,ale bylo tam toho víc.Že je dokonalej, nadhernej,úžasnej............(spousta teček)......a že je BOŽÍÍÍÍ (SPOUSTA SRDÍČEK) kdo souhlasí může dat like kdo ne diselike.
  • ahoj vojto jsi fakt dobrí zpěvák *3*
  • ahoj .. Jenom chci řict ja už sem si s nim psala a je moc milej ale napsal mi abych mu uš nepsala ... A to mě moc zranilo ale co s tim nadělám .. Ale je moc milej kluk teda jestli se takhle nepřetvařuje jen před fanynky ... Hele Vojto když uš ti nemužu psat tak prosim jenom tohle já sem nebyla zvědavá jestli maš kluka nebo ne .. Ale chtěla sem vědět jestli mi moje sestra nelže protože ona mi skoro pokaždy lže .. A ja ti jenom to napsala co mi ona řekla nic víc .. prosim nezlop se ... Dokud dem ti to nenapsala tak ses nezlobil a nenapsal abych ti nepsala odepiš mi prosim na ask . fm... *15*
    • Brouku,nauč se gramatiku hlavně! :'D Ani se mu nedivím,že nechce,abys mu psala (y)..
  • Prominte ale prijde mi trapne psat sem veci jako "ses trapnej" "neumis zpivat" atd. Vy co to sem pisete zkuste se vzit do situace kdyby vy jste byly nejaka slavna osobnost a nekdo vam tohle psal. Jak by vam bylo? Byly by jste z toho smutny. Jak musi byt jemu, kdyz si to tady cte. :( Kdyz ho nesnasite proc lezete na tuhle stranku. Lezete sem jenom proto aby jste zjistili nejnovejsi drby. Jste fakt TRAPNY :O Vojto nic si z nich nedelej. Zpivas hezky. Jenom ti zavidi kam si se dostal. :) ;)
    • Presne tak mas pravdu
  • Vojta se super ale proč by se slavný zpěvák jako je on zahazoval s obyčejnou holkou co když to jak se chová je jen přetvářka to nevíte ale možná se pletu třeba je to fakt tak úžasný kluk s talentem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit