Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Rozboril, moc vám fandím. Jste dobrý člověk a kdybyste nemoderoval Modré z nebe, "sedlo" by vám povolání kněz či lékař. Modlím se za vás, abyste stále měl rád lidi a měl s nimi soucit a nikdy vám srdce neotupělo.
  • Vážení měli byste být hrdi na Vlada Rozbořila za to co pro tento pořad udělal,píši z čech a myslím že pořad který skončí je velikým omylem.Lidem kteří píšou vugaryty vzkazuji šahněte si do svědomí a udělejte si v hlavě pořádek.Vlado tady v čechách ti fandíme a máme Ťe rádi.
  • Ahoj jsi skvělý řada sledují v sedmom nebi
  • Vilo Rozboril má dobré srdce

    Som rada, že Modré z neba existuje, a že je to práve Vilo Rozboril, ktorý ho moderuje.
    Aj ja som chcela písať Vilovi Rozborilovi a vysnívať niečo pre iného Vila, ale do cesty mi vošiel jeden úžasný človek, ktorý zariadil to, čo som chcela vysnívať. Takže na svete je veľa dobrých ľudí, ktorí majú srdce na pravom mieste a pomôžu tým, ktorí to najviac potrebujú.
    Vila pranierujú za to, že povedal niečo, čo nemal povedať. Aj také veci sa stávajú, niekedy vyletí niečo z úst a nedá sa to zobrať späť.
    Vilo, robíte dobrú prácu, prajem veľa zdravia, síl a nech stále máte elán hľadať tých, čo pomôžu a nech je tých ľudí čo najviac, keďže žijeme v ťažkých časoch.
    S pozdravom Marta
  • hm z vašich komentarov je mi zle dokazte to čo aj Rozboril inač povedané mate mu čo zavydieť
  • Dobrý den, Vilo. O Modrém z nebe jsem se dozvěděla teprve asi až před dvěma měsíci. Od té doby si nenechám ujít jediný díl, pokud to jen trošku jde... Děláte něco úžasného. Oceňuju, že pomáháte lidem, kteří si o to neřeknou sami, ale lidem, kteří jsou natolik skromní, že to za ně musí udělat někdo jiný. Je spousta případů lidí, kteří si myslí, že se mají mizerně. Spousta z nich, ale vůbec neví, o čem mluví. Od té doby, co sleduju Váš pořad, jim říkám: "Podívejte se na to, jak to někteří mají těžké a jak vy se vlastně máte dobře." Spousta lidí se má fajn, ale i tak není spokojená a Vy jim můžete otevřít oči. A za to děkuju. Spousta lidí se žene za majetkem a zdraví berou jako samozřejmost. Měli by si uvědomit, že to tak nemusí být. Za Vaši relaci a za Vaši práci vůbec moc děkuju. Moje rodina žije tak nějak "standardně". A na otázku, jak se mám, odpovídám: "skvěle :-)". Pořád okolo někdo nadává, že se chce mít líp. Ale copak si neuvědomují, že to může být ještě mnohem horší? Ještě jednou děkuji za to, že JSTE. Chtěla bych vymyslet způsob, jak některým účastníkům pořadu i pomoct... Až na to přijdu, ozvu se :-). Hodně štěstí a vytrvalosti při Vaší práci. Je nějaká e-mailová adresa, kam se Vám dá napsat, prosím? Děkuji. Vím, že máte stránku na FB jako Modré z nebe, ale na sociální sítě se z principu neregistruju (přijde mi to jako ztráta soukromí). Děkuju za pochopení.
  • Milý Villo, chystám se Ti již půl roku napsat, jak jsi úžasný moderátor, ale při posledním sledování MODREHO Z NEBA jsi mě dostal. Jedním slovem jsi úžasný.Velmi si Tě vážím co děláš ale hlavně, jak to děláš. Slovensko i Česko mají více dobrých moderátorů, ale neznám nikoho, s tak velkým srdcem.Když moderuješ dětský příběh- jsi dítě,když příběh někoho s hendicapem-máš ho také. Jsi okamžitě to, co je ten druhý. Pláčes s plačícími, raduješ se s radujícími. Za to Ti patří velký dík. Prožila jsem si v životě smrt manžela, kterému bylo 50let a syna 33-letého a přežila jsem to vše jen díky tomu, že Bůh mi poslal do cesty takové anděly, jako jsi právě Ty. Přeji Ti ve Tvé náročné práci hodně úspěchů, v životě hodně štěstí a hlavně zdraví a chci Ti říct, že nejsi slovenský moderátor, ale SVĚTOVÝ.Villo, já Ťa žeriem,Tvoj služobníček ponížený. Jsou to Tvé nádherné výroky, které jsi použil při moderování. DÍKY !!!
  • Vzdy som " prepla", ked som videla v tv Rozborila. Sme v rovnakom veku a mala som pocit v jeho zaciatkoch a relaciach rozneho druhu,ze toto je trapas a pod moju uroven. Dnes po niekolkych dieloch Modreho z neba s pokorou uznavam, ze ziadne povolanie na svete nedokaze to , co tento clovek . Moje deti maju vsetko, a pan Rozboril je mojim velkym vychovnym poradcom. Vdaka nemu vidia, co je v zivote dolezite, a ze najdolezitejsie je pomahat druhym. Viwm, ze relacia nie je jeho napadom , ale tuto pracu zvladne malokto. Prajem vela sil *8*
  • Vilo si chlap na pravem miste takovich lidi by mělo byt mnohem vic.Si jak dochtor nemužeš vilečit ale ulevit od bolesti umiš si ritiš nebo spiš Robin Hut taki pomahal tim potřebnym a chdym ,hodně sili a uspěchu
  • Myslel som to o mne vážne že nemám fakt ani žiaden osud
    pretože ma nikto na tomto svete nemá rád majú aj pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit