Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večer pane Vilo. Včera jsem se dívala na vás pořad V sedmom nebi. Děláte úžasnou věc. Pomáhate lidem. Pomozte i tomu chlapci Laďovi.Je mu 17let. Včera byl v Superstar.Zpíval písničku Pošta. Ten hoch potřebuje vaši pomoc .Žije v bídě.Má nemocnou matku. Už jsem ho viděla i v soutěži Československo hledá talent. Pomozte mu Prosím. Nemá otce.Nemají nic v byte. Pomozte jim.Udělejte Dobrý skutek. Ten hoch si to zaslouží. DĚKUJI. JINDŘIŠKA ONDRÁČKOVÁ PARDUBICE ČR.
  • nika1991
    *14* *14* *14*
  • vilo rozboril dela zaslu znou pracu pro lidi kteri to moc potrebuji radi se na neho divame z ceske republiky moc se nam to libi a komu se to nelubi tak at se nato nediva a zamysli sam na sebe jak se chova vilovi nesacha ani popaty prejeme mu hodne stesti a hodne uspechu dalsim pomahani ludem dekuji
  • Ahoj Vilo, srdečne ťa pozdravujem a držím ti palce nech sa ti v tejto relacii " Modre z neba " darí a nech ti ludia pomahaju. Nevynecham ani jednu relaciu a to mam 62 rokov a velmi ma to dojima.I ja mam v rodine problem a nemôžem ho riešiť,mam dospeleho syna ktory je od 6 rokov diabetik a už 4 roky nema zrak.Ale je ešte vela ludi na tom horšie a preto mu pomaham.Prosil by som ťa ak budeš mať chvilku času a budeš sa pohybovať v Nitre a okoli,zavolaj mi /0907313461/ rad by som sa chcel aspon 5 min. s tebou porozpravať osobne.Dakujem.F
  • Prosim vas posle mi niekdo cislo na vilov mobil potrebujem ho surne. Dakujem
  • Luky1987
    Nemám ho rád Rozborila je to môj názor
  • Luky1987
    Neznášam ho
  • Luky1987
    Stojí za houby celý Rozboril, proste dalšia naša celebrita o ničom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit