Přejít na výpis diskuzí

Vanilla Ice

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chladni jako led

    ten flm mam a klidne vam ho poslu staci napsat ale jeto VHS jesli vam to ne vadi *5*
  • chladný jako led

    Ahoj všem. Film je k mání za 150Kč na DVD. zájemci ať se ozvu na maila.
    • Re: chladný jako led

      Hoj, koupim za rozumnou cenu film CHLADNÝ JAKO LED. Jestli se ti ho bude chtít vysmahnout tak napis na e-mail.
      Předem dík Mišan
    • Re: chladný jako led

      Ahoj já bych měla veliký zájem o film Chladný jako led.Buď tak hodnej a ozvy se mi na mýho emaila.Móóóóóóóc ti děkuji.Jana
      janahimmerova@seznam. cz *3* *3*
    • Re: chladný jako led

      MÁM ZÁJEM O FILM CHLADNÝ JAKO LED , DÍKEC
    • Re: chladný jako led

      plati jeste nabytka chladny jako led???
  • DVD

    ahoj ja mam DVD chladny jako led sice horsi kopie ale da se na to koukat a vsichni to vite co to je sehnat tento super film je zkoro nemozne jen ale nemohu sehnat obal na DVD kdo mi poradi kde ho sehnat? *5* *1*
  • film

    http://kris228.blog.cz tady jsem našel celí film ale nefunguje prostřední odkaz tak to zkus .jo říkal si že máš film z kazety . *5*
  • Mám film Chladný jako led (Coll as Ice)

    Čau všichni, pokud tedy někdo ještě shání film Chladný jako led, tak mám na DVD. Česky dabováno, prostě klasika, jako když tenkrát vyšel ve videopůjčovnách. Tak pokud má někdo zájem, napište.
    • Re: Mám film Chladný jako led (Coll as Ice)

      Moc prosím o zaslání filmu, zůstal mi v paměti, díky za odpověď. Petra
    • Re: Mám film Chladný jako led (Coll as Ice)

      Měla bych zajem o tento film,dej podmínky pro zaslání a cenu.Dík
  • V Hanny Bunny Byl Vanilla Ice BOŽskej. Vystoupení nemělo chybu. Jen je škoda, ýe jsme museli čekat až do dvou. Ale stálo to za to!!!!!!
  • Výborný

    Vanilla Ice je výborný *3* Vanilla jsem slyšela v 80 tých letech. Je výborný raper,je jednička.
  • film chladny jako led

    Ahoj lidi nemate nekdo tento film na cd nebo dvd v ceskem prekladu.kdyztak piste na mail 21Matrix@centrum.cz
  • film Chladný jako led

    Taky bych chtěla poprosit, pokud někdo máte tenhle film, moc prosím, dejte vědět na mail: ejcka@seznam.cz (nebo mi ho tam můžete rovnou poslat) *1* Díky
  • Ja ten film mam Happy2 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit