Přejít na výpis diskuzí

Vanilla Ice

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marcelloti

    díky za děkovné maily. Serte na zloděje za 150.- Jestli něco schánite ozvěte se na mail bye *3*
  • Chladný jako led

    Máte někdo film CHLADNÝ JAKO LED ? Prosím prosím, moc to sháním.
    *4*
  • Chladný jako led

    Zdravim,sháním film Chladný jako led ale pokud možno přes torent.Prosím info na e-mail. Dík
  • chladny jako led

    neda se ten filmek nekde stahnout,dik *3*
  • Cool as ice

    CHLADNÝ JAKO LED jsem sehnal na netu v dobre kvalite.Mam ho v češtině i v anglickém originale.
  • chladný jako led

  • Sháním film

    Čau, nemáte někdo film Chladný jako led s Vanilou ? Jestli jo, ozvěte se na můj e-mail, xrkx@seznam.cz, nebo na 721743153, koupím tento film na DVD cca 500 Kč !!!!!!
  • cus ma nekdo film chladný jako led s vanilou napiste adresu ke stazeni nebo prosim poslat na email gratzell@seznam.cz moc dik a treba kdyby bzl i sountrack bylo by to supr diky moc *9*
  • chladný jako led

    Ahoj. film je k dispozici za 150Kč na DVD v češtině. zájemci, ať se ozvou na email.
    • Re: chladný jako led

      Ahoj,ráda bych si od Tebe film koupila,co pro to mám udělat?Můj mail je Krizova.Lucinka@seznam.cz.Díky
    • Re: chladný jako led

      Chci DVD Chladný jako led poslat co nejdřív na adresu:(prosím o potvrzení)

      Richter+
      Frenzel s.r.o./Řezníček
      Areál JIP
      Hradištská 407
      Pardubice
      533 53

      Dík moc
    • Re: chladný jako led

      Měla bych zájem o 1 DVD.VHS mám ale neni kvalitní.
    • Re: chladný jako led

      *3*
    • Re: chladný jako led

      ahoj koupim
    • Re: chladný jako led

      Ahoj, prosim te uz dlouho shanim tento film muzes mi napsat z kama si, nebo mi ho poslat treba na dobirku? Nebo jen napis jak by ti to pasovalo.
      Dik moc David
    • Re: chladný jako led

      Ahoj všichni, nemáte někdo prosím film chladný jako led od vanilla ice, moc rád bych se na to ještě podíval a těžko se to shání, dík moc
    • Re: chladný jako led

      Scháním chladný jako led v českém překladu koupím prosím nabídněte
      • Re: Re: chladný jako led

        mám film chladný jako led na dvdčku.supr kvalita.mám k tomu i pěknej obal.tak napiš na mejla a můžem se domluvit
    • Re: chladný jako led

      Ahoj marne shanim tento film muzes mi ho plis vypalit a poslat na adresu Michal Skorepa,Tr.Eduarda Benese 1524,Hradec Kralove 50002 diky moc Mike muj email Mike.Toleedo@seznam.cz
  • Soundtrack a film chladny jako kamen

    shanim tento film na dvd i soundtrack jestli to nekdo mate dejte mi vedet mockrat diky Dejw

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit