Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uza, supr...

    Vanesska patri k mym NEJ hereckam a zaroven zpevackam! Hodne ji obdivuju. Je supr, kupr, uza holka!!!!! Jsem jeji nadozivotni fanynka *14* *1*
  • vanyyy

    Vanesska je uplně nejlepší a vůbec jako cikánka nevypadá je jen opálená a má černý vlasy to je vše ale rozhodně není cikánka a i kdyby byla měla bych jí ráda takovou jaká je a je prostě krááásná!!!! A krásně zpívá a má krásnýho kluka a moc jim to spolu sluší tak si to nechte(ty co nemaj vanýýý rády!)ptže nikdo tu neni na to zvědavej teda aspon já ne,a vanesska taky ne!A navíc nechápu proč srovnáváte ash s van vždyt jsou to kamarádky a jsou obě super!!!Čauky *14*
    • kate1997

      Re: vanyyy

      Souhlasím!!! *4* *4*
    • Re: vanyyy

      tak to se ti fakt povedlo.a já jsem ráda že jí takhle bráníš *4* *4* *4*
  • HSM

    Já jsem byla v kině na HSM3 a je to nááááááááááááááááá ááááááááááááááááá
  • poro vanesku

    Vše nejlepší k narozeninám..seš moc dobrá herečka aji zpěvačka a ať ti to se Zacem dlouho vydrží.. *14* *14* *14*
    • Re: poro vanesku

      A Vanessa si to určitě přečte,co? *15*
  • zanessa.h

    zanesska

    ahojík zanesska byla 23.3. v Malibu *14* *14*
    • kajuska4

      Re: zanesska

      ahojík jůůůůů jsou překrásné *14* *14*
      • Re: Re: zanesska

        Ahojky..Jj, moc pěkný..!! *14*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: zanesska

          ahojík *4*
          • Re: Re: Re: Re: zanesska

            Jéé..Ahojky Kajushko.. *4* Jakpak se máš? *4*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: zanesska

              já mno žvýkám žvýkačku *15* poslouchám Nessynku *14* ,kukám na ty paparazzi protože Nessynka je na nich *4* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: zanesska

              Co dělám? Momentálně odpočívám.. *3*
              Jsem se rozhodla, že budu běhat na tom kole, nevim, jak se to jmenuje a cvičit..Jsem zvědavá, jak mi to dlouho vydrží.. *1* A copak ty? *4*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: zanesska

              jj *4* a copak děláš?? *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: zanesska

              Docela taky dobře.. *3*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: zanesska

              dobře a ty?? *4* *4*
  • Nej

    Vanessa je nejlepší zpěvačka a herečka nasvětě!!! a kdo ji kritituje je debil!!! moc Vanesse a Zacovi přeji aby jim to vydrželo a aby skutečně vzali... Je to kláásný páreček *14* *14* Bych chtěla žít v Americe tam totiž žijí ty všechny filmové hvězdy atd... A byla by tam Van... Je upe úžasná a moc ji obdivuji je prostě NEJ!!! NEJ!!! NEJ!!! NEJ!!! Je to moje nej tzpěvačka a herečka... mám spoustu jejích obrázků a mám jimi polepanou celou postel a vedle postele mám stůl takže z jedné strany stolu a ještě vedle postele na stěně... je prostě NEJ!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Nej

      Napodobně *3* Taky mám strašně moc obrázků,který pořád vyměnuju na nástěnku kde je jenom ona dokonce sem ted na narozky dostala vetší at se tam vic vleze a samozřejmost plakáty a vlastnoruční výrobky *14* No jo zažranej fanda *4*
  • neeej Vanesska

    no Vanesska je najlebsia nikto na nu nemaa a ani ta sprosta Ashleyna.Van je užžžaa božiaa suppeeer naaaaaaaaj.no Vanesska vedie pred všetkymy celebritamy.jee naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.Vanesska,Van esska,Vanesska,Vanesska,Vanesska,Va nesska,Vanesska *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: neeej Vanesska

      To co píšeš o Vanesse se mi líbý,ale to o ashley se mi nelíbý *13* *13* *13* *13* *13* .Ashley je stejně dobrá jako Vanessa *16* *16* *16*
    • gabriellavanessa

      Re: neeej Vanesska

      Vanessa je nejlepší herečka a zpěvačka na světě! *14* *14* *14* A vy , kteří ji pomlouváte,se jen nemůžete smířit s tím ,že je slavná a vy ne. *13*
      Vanessa je prostě nej a nikdo na ni nemá!! *14* *14* *14* *14*
  • cmuk-vanesska-cmuk

    jááá

    ahoj mucík tu je veronika a ja! *4*
    • kajuska4

      Re: jááá

      cauky jj uz jsem si te pridala:-)
    • cmuk-vanesska-cmuk

      Re: jááá

      ja som nessa-vanessa *1* *1* ale ne *1*
  • nessynka.hudgens

    ahoj

    ahoj kdo tu je holky??:) Až tu bude vanesska77 tak se musíme domluvit na tom dopise!! *14*
    • kajuska4

      Re: ahoj

      cauky ja
      • cmuk-vanesska-cmuk

        Re: Re: ahoj

        ahoj. ja by som poslala ale nemôžem ale verča možžnooo *9*
  • ak mate zaujem

    Ak nemate co robit, kliknite si prosim vas na www.h-s-musical.estranky.cz. Najdete tam nejake novinky, stranka sa konecne rozbieha. Dakujem
    A co sa Vanessy tyka, je uplne skvela. Co tam po nejakych fotkach, kazda celebrita raz slapne vedla, nie?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit