Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabriellavanessa

    vanesska

    Já van zbožňuju,protože je sama sebou a nepřetvařuje se. *14* Mislím si že je super a nej! *14*
  • princess_lucinkaa

    Néééé

    Ahoj holky...Nessynku předhonila v TOP osobnostech pizdalka *10* *10* *10* *9* *9* *16* *16* *8* *8*
    • vananneh

      Re: Néééé

      Nesmíme ukázat že nám to vadí oni pak budou nadávat...chápeš? *3* *3* *4* *3*
      • princess_lucinkaa

        Re: Re: Néééé

        Oukey chápu...dobrej nápad *3*
        • Re: Re: Re: Néééé

          super nápad
      • kajuska4

        Re: Re: Néééé

        JJ *9*
  • klaraurbanova

    vany vany love you

    nesinka je ta nej nej nej holka na světě mám jí hrozně hrozně ráda mám toho hodně vod high school musical kde je jenom vany + zac a nebo všechny já tě miluju vany *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *3* *8*
    • vany-hudgens-love

      Re: vany vany love you

      já ju taky milujuuuuuuuuuu *14* *14* *14* nessynka je nejlepšííííííííííííííííííííííííííííí *14* íííí *14* ííí *14* íííí *14* ííí *14* íí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* děcka z mý bývalý třídy ji měli všicí rádi až na jednu holku která má ráda ashley a miley a ted je se mnou i v jiný třídě páč jsme šly na gympl a tam nessy nikdo skoro neměl rád ale já jsem je přesvědčila kromě tý holky a ještě jedný holky jinak upeee všicí ju lowujou jako já (a vy *1* ) a dokonce i kluciii *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • kajuska4

        Re: Re: vany vany love you

        ja taky Miluju Nessyyyyyyyyy *14* yyyyyyy *14* yyyyyyyy *14* yyyyyy *14* yyyyyy *14* yyyyyyyyyyyy *14* yyyyyyyyyy *14* yyyyyyy *14* yy *14* yyyyyyy *14* yyyyyy *14* yyyyyy *14* yy *14* yyyyyyy *14* yyy mocccccccccc *14* *14*
        • klaruska44

          Re: Re: Re: vany vany love you

          ja taky mocccccccccccccc *14* *14* *14* *14* *14*
  • ladygagushka

    Vanessa vs Lady Gaga

    babky na lady gagu ta holka nemá , to co dokáže vanessa má lady gaga v malíčku *13*
    • parket..a

      Re: Vanessa vs Lady Gaga

      lady gaga je tupá kopírka, hnusná plastická blondýna co už neví coby tak se sere do hudby *16*
    • dianna114

      Re: Vanessa vs Lady Gaga

      Vzhledově se mi víc líbí Vanessa,co se týče písní,tak Lady Gaga. *3*
    • Re: Vanessa vs Lady Gaga

      dobrá je,i Pussycatkám skládá písně *3*
      • gabriellavanessa

        Re: Re: Vanessa vs Lady Gaga

        neříkám,že není dobrá,ale že je vanessa lepší
        • ladygagushka

          Re: Re: Re: Vanessa vs Lady Gaga

          je to váš názor děcka ,já sem vám řekla svůj ,nechci tm začínat nějaké stupidní hádky ,tak jen aby bylo jasno ,aale jsem ráda ,že vím názory ostatních lidí no *1*
        • ladygagushka

          Re: Re: Re: Vanessa vs Lady Gaga

          http://www.obrazky.cz/detail?id=eJx 9zMuOgjAYQOF930N3UloEiwkh6EKTSSZeEj Xuav8KVaC1LRLm6SfRuHV/zpc/sidvpXN8R MOq%0Ag1K2bny1uskoGV9V7aXNCKq8N3OM% 2B74PLrUunbDqIm0gdIN7MxG69bL1uDO15u Dw4Q1O1m8uuJny%0Am5ArL5ssIgxNCUVRmK KYfvpGguJxYJRwkltRvQbl8k2xg%2BUTZsX P33E1EIgX0YnuxSraw%2B%2ByuFfd%0A9nz bDTEdEocIZShNYMoIm0HKOA9ZypJ/Xq1Skg %3D%3D%0A
        • ladygagushka

          Re: Re: Re: Vanessa vs Lady Gaga

          http://www.obrazky.cz/detail?id=eJx 9zMuOgjAYQOF930N3UloEiwkh6EKTSSZeEj Xuav8KVaC1LRLm6SfRuHV/zpc/sidvpXN8R MOq%0Ag1K2bny1uskoGV9V7aXNCKq8N3OM% 2B74PLrUunbDqIm0gdIN7MxG69bL1uDO15u Dw4Q1O1m8uuJny%0Am5ArL5ssIgxNCUVRmK KYfvpGguJxYJRwkltRvQbl8k2xg%2BUTZsX P33E1EIgX0YnuxSraw%2B%2ByuFfd%0A9nz bDTEdEocIZShNYMoIm0HKOA9ZypJ/Xq1Skg %3D%3D%0A&s=img

          klikněte na tohle ,a uvidíme no holky *3*
    • gabriellavanessa

      Re: Vanessa vs Lady Gaga

      vanessa je lepší něž lady gaga!!
      • ladygagushka

        Re: Re: Vanessa vs Lady Gaga

        Není ty pičp jedna ,na gagu prostě nem ty vypatlána kuvo z ulice
        • Re: Re: Re: Vanessa vs Lady Gaga

          Tak jako Vanessa je určitě o hodně hezčí než Lady Gaga,tak si tady nevyskakuj ty píčo jedna! *1* A každá dělá jinou hudbu A každá má jinej hlas,tak jak to můžeš srovnávat? *16* Vaneska je NEJ! *14*
        • ivetka936

          Re: Re: Re: Vanessa vs Lady Gaga

          Já si taky myslím, že na Lady Gaga má. Ba, že je lepší, než Lady Gaga.
        • 21.4.1993

          Re: Re: Re: Vanessa vs Lady Gaga

          co tu jako nadavas??..ja si myslim ze vanessa na lady gaga ma.. *3*
  • i

    i
  • Prostě

    Hejky je zbytečný lidem co tu na ni nadávaj říkat,že sem nemaj lozit budou to dělat pořád ,protože sou PROSTĚ blbý a nepochopej to. 26 března slavím 1 rok co mám Vanessu ráda.Musím přiznat,že to pro mě není jen oblíbená herečka,ale díky ní jsem si našla spoustu kámošek a celkem sem se změnila díky celýmu hsm dokonce mi ve třídě říkali Vanesso a moji nej kami Ashley.Je Prostě nádherná a kdybych ji někdy uviděla naživo asi bych stoho nic neměla protože bych omdlela.celá moje rodina vanessu zná dokonce babička mi přispívá obrázkama co najde v čásácích mám takovej nápad že se za ní jednou vidím i když vím že toje blbost.Všicni co ji mají rádi by se měli podívat na video youtube-Vanessa Hudgens When cameras are off *14* *14*
  • nelezte

    kdo vanessu nemá rád tak ať sem neleze!!!!jenom jí závidíte!!!vanessa je dobrá herečka aji zpěvačka!!!!tak sem konečně nechoďte a když jo tak pište něco hezkyho!!jenom pro ty kdo sem lezou a vanessu nemají rádi!!! *1* *3* myslim to v dobrym
  • vanesskaa

    ahojky

    jak se tu všichni máte?.I love Nessy *14* *14*
    • Re: ahojky

      ahoojky,špatne jelikož nám nessy klesá *9* *9* ..já jdu aspon známkovat fotky *3* ..a jak se mas ty *7* *4*
    • princess_lucinkaa

      Re: ahojky

      Ahój...jj docela v poho..a co ty? *7* *3*
    • 21.4.1993

      Re: ahojky

      ahojky..ja se mam dobre.. *4* *4*
  • Neskutečná mladá kráska

    To je nádherná holka. Musím říct, že mi vytřela zrak. Je v mým věku, takže by to byla krása s ní chodit. Kéž by bůh moje prosby vyslyšel. Komu se také líbí Vanessa? *14*
    • Re: Neskutečná mladá kráska

      me je to nej holka ja bych sni taky nejradeji chodil je moc a moc dobra
    • Re: Neskutečná mladá kráska

      mas rad zakaaa?:D
    • Jojo

      Vanessa je ta nej osůbka!! <33 Lidí mám dotaz, nemáte někdo High School Musical česky, nebo slovensky odkaz na stáhnutí? No, klidně i anglicky! Prosíííííííííím!! *14*
  • nessa-forever

    nessinečka

    nessinečka si zlatá a má mtvoj parfémem ako má aj cmuk-vanesska-cmuk *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit