Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Šlingrová

OSOBNOST 8.6.2008 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Týna Šlingrová

    moc te miluju tyno ale nevim jak bych ti to rek *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    napises mi prosim na muj email vasi adresu prosim prosim *14*
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    das mi prosim vasi adresu moc moc bych chtel od vas icq a skype moc vas miluju papa
  • Re: Týna Šlingrová

    ahoj ses nejhezci holka kterou znam moc te miluju papa
  • Týna Šlingrová

    Ahoj Niki děkuji že mě máš ráda,já nevím třeba se někde potkáme tak zatím pa vaše Týna *3* *3*
  • adela007

    pro tynu

    *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* o tyne se vsude pise ze jeji pravi jmeno je kristyna je to pravda piste na adelalanger@seznam.cz
  • pro tynku od niki

    TYNKO JSI MOJE ZLATÍČKO MAM TĚ MOC MOC MOC MOC MOC RADA A NIKDY SEM NEPŘEMYŠLELA O JINE OSBĚ JSI PRO MNĚ TO NEJVĚTŠÍ A NEJLEPŠÍ OSOBA NA CELE ZEMI NIKOHO NEMAM TAK HROZNĚ RADA JAKO TEBE STRAŠNĚ SI PŘEJI ABYSME SE POTKALI ŠLI BYSME TŘEBA NĚKDE SPOLU VEN A NWM CO JEŠTĚ ALE JSI MOC FAJN RADA SI STEBOU PÍŠU MAM TĚ MOC RADA NWM KODO BYCH MNĚLA RDŠÍ NEŽ TEBE ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Ahoj promin ale mi nesmíme dávat na internetu skipe,emile nebo icq ale když napíšeš dopísek tak ti to tam určo napíšu a víš jaká je naše adresa?Jestli ne tak já ti to jsem napíšu jo? *3* *3*
  • Re: týnka šlingrová

    si slepa-vzdyt neumi vubec tancovat.
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Ahoj já jsem tady dlouho nebyla omlouvám se ale tet si píšeme jako Niki Kiki a hanka a já si píšeme na diomond cats ale tady tak tam se taky můžete zeptat ale tady ano děkuju vaše skupina DC *3* *3*
  • skype

    AAAAAhoj Týnuško máš skype? Jestli job tak ho napiš prosíííííííím *3*
  • lucy_m

    DEJTE HLAS DC!

    http://diamondcats--jsou-nej.blog.c z/0911/diamond-cats-vs-5angels JE TAM ANKETA 5ANGELS VS.DIAMOND CATS!A 5ANGELS ZA CHVÍLI PŘEDBĚHNOU DC!!DÁVEJTE HLASY KOČIČKÁM!!!
  • karoolkaa

    Re: Týna Šlingrová

    čus týnuš jak se máš a kdfy mi odepíses na dopísek ??ahooj *14* *15*
  • 5angels

    ja už to nevidržim- jestli to někdo vidí z 5abgels tak jsem se chtěl zeptat jestli mi mužete držet místo na 5angel film nasledanou paaa *4* *3*
  • 5angels

    holky ja vaS NORMALNĚ MILUJU I KDYZ JSEM KLUK .. JSOU UPLONÉ NEJKRASNĚJŠÍ ZPĚVAČKY.,. NIKOLO JESTLI TO VIDÍŠ TĚT NE BO AŽ ZA MĚSÍC TAK MI NA PIŠ PROSIMTĚ NA E-MAIL- pidihajzlik101@seznam.cz musím se stebou dohodnout na něčem tak mi prosimtě napiš paaa....... *14* *4*
  • petuliiii

    Re: 5angels-sara

    míša je má nejlepší kámoška on školky a taky se stim nevytahuju ty si snad upa blba neeeeeeee *16* *16* *16* *16*
  • týnko jsi báječná

    ahoj týnko moc moc tě zbožnuju mám od váší skupiny 5angels písničky. jela jsem na váš koncert, v teplicích a byla jsem moc moc sklamaná když jsem si četla:koncert byl zrušen kůli nemoci.tak ta která onemocněla at je brzi zdravá.mohla bis mi dát tvoje mobilní číslo moc moc tě prosím. předem za všěchno děkuji. zatím pa,pa. přeji hezký zbitek večera. Karolínka vajdová. *4* *4* *4* *14* *14*
  • :-*

    To jsem zase já ještě jsem se tě chtěla teptat jestli by jsi neposlala icq?!
  • tt

    Ahojky Týnko chtěla jsem se tě zptat máš profil na lidech?!A jestli jo tak jak se tam jsmenuješ děkuji předem za odpověd!!Jsem tvoje velká faninka *14*
  • týnka šlingrová

    ahoj týnko jsi vážně dobrá zpěvačka a tanečnice ráda bych byla ve vaší skupině
    jste fakt dobrý tak pokračujte dál určitě z vás jednou budou ještě víc slavné zpěvačky než jste ted mám vás ráda vaše verča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit