Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Šlingrová

OSOBNOST 8.6.2008 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ah hani to jsi ty Miluju vás
  • Ahoj Týno moc tě miluji a viděla sem tě na vystoupení v Ustí nad Labem 9.12.2011 a vyfotili jsme se s vámi z mojí ségrou a Týnko jmenuji se Viktorie a moje ségra se jmenuje Nikolka *14* *14*
  • ahoj tynko tu HAníčka maš meil já jsem tam jako Haníčka-Diamond11 tak si mě přidej papa a těším se na dalši koncert stebou a z holkama
  • Re: Re: Tynuska

    ahoj naty,můj email pro fandy je tynazlaticko@seznam.cz moc ráda ti odepíšu.Týna
  • Re: Tynuska

    tyno posleš mi tvuj meil diky a kdyš ti dam svi napišeš mi do emailu tvi ? dik mi je 775046122
  • Re: Týna Šlingrová

    ahoj Týnko,mam tě strašně ráda a hlavně si byla super ve ŠVP v poslove mlyne.nevim jestli si na mě jeste pamatuješ ale doufam ze jo.malem si nam skocila do okna:Dfakt super švp.jen sem se chtela zeptat proc kdyz ste opykali ty burty a ty si za mnou a za sonou prisla,tak všichni rikaly:aho tynuš,jak se mas...a takovydle tak proc sis vsimala jen nas?me to jako vubec nevadi ale jen tak by me to zajimalo.prosimte odepis mi na email.zatim pp
  • Tynuska

    Vsechno nejlepsi k narozeninam!! *14*
  • stoner.jonas

    NAROZENINY

    Milá Týno,přeji ti všechno nejlepší k narozeninám.Newím proč se vaše bývalá skupina 5Angels rozpadli.Teď jsou tam úplné Nány. Jediná Nikola tam zůstala no děs ..BAs tebe to není ona papá N.*4*
  • ???

    jí je teprve 11???? *13*
  • denis.qa

    :*

    *14* Milijju Vaší skupinku prostě Vás 4 zbožňuju MT *14* *14*
  • diamondcatsjsousuper

    Týnuška a cela skupina je super

    Ahoj týnko... Mám vaši skupinu mooooooooc ráda...A vaše písničky taky...
    Pozdravuj holki... *4* *4*
  • jsi bezva

    ahoj jsem monca mam te rada a nekdy si říkám , že bych stebou chtěla kamarádit *14*
  • Re: Re: Týna Šlingrová

    Ahoj Matěji jestli budeš chtít tak napiš na tento mail:TynkaAlenaSlingrova@seznam.cz ráda odepíšu.
    Týna *4*
  • přezdívka

    jo a říká si šmaky kruťas víc o něm ti napíšu e-mailem
  • ¨matěj Šmákal

    ten Matěj Šmákal říká pravdu chodí se mnou do třídy 5.C. Masarykova základní škola a je do tebe blázen. každou přestávku vytáhne tvojí fotku a když paní učitelka odejde zpívá )klidně i o hodině) nějakou vaší písničku.A slovo Týna má napsáno všude na učebnicích na penále na botech a kdo ví kde ještě kdyštak ti někdy řeknu jaký má známky atd. nepodepsala jsem se pro případ nebezpečí *4* ahoj
  • 5angels

    Týnko si móóóóóóóócinky šikovná a urcite i moóóóóóóć hodná holka. Sice sem tě ještěneviděla osobně ale věřím ze ty i ostatní holky jste móóóóóóc hodné a šikovné. Moc ráda poslouchám vaše písničky. Jse moóóóóc šikovné holky. *4* *14*
  • riese

    Týnko

    Ahoj Týnuško všechno nejlepší k tvým krásným 10 kulatým narozeninám! Hodně štěstí lásky zdraví a hlavně...spoustu úspěchů ve skupině Diamond Cats a aby jsi měla pořád tak krásný hlásek jako do teď!!!
  • hanisek123456

    ..

    Ahoj všichni jak se máte?Já jsem teď odepisovala na emaily a jdu se vrhnout na facebook *1* a pak jdu na dopísky tak zatím pa já pádím
  • martinkooooooo

    OMG!

    KTO JE TO ?!!!!!!
  • Re: Týna Šlingrová

    ahoj tynko moc moc te miluju *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit