Přejít na výpis diskuzí

Tyler Hynes

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beautiful boy!!!

    Holky naprosto s váma souhlasim-je BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍ:) *14* *14* *14* *14*
  • tak sme tam vložila pár fotek...jsou sice trošku starší ale doufám že se vám budou aspon trošku líbit *4* mějte se *4*
  • Jo,je fakt krásnej!!! *14* *14* *14*
  • TEN je nádhernej opravdu boží!!! *14* *14*
  • děkuju

    prosím jestli má někdo jeho číslo nebo nějaký podrobnosti na pište mi na e mail a máte jeho adresu nebo e mail?? *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *9* *9* *13* *5* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *15* *8* *16* *8* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • hojky!!!jj v NP je moc hezkej,ale jako většina lidí tady sem taky zatim nic jimýho s nim neviděla:o)...Zrovna koukám na opakování toho dílu jak mu tam ostříhaly ty vlasy *4* ...jo a pro Markétu: Po nákym to filmu bych se ti možná mohla poptat:o)
  • barča

    ale když mu tam bylo 15 tak přece jenom byl pěknej ne akorat ve 12 dilu nejkonečnýho přibehu jak mu litalka vokudlala ty vlasy tak toho docela lituju ty byli nejlepší ale jeho obličej hned bych ho zlibala h *15* a co jak se libi tobe?anevis ted vo nejakym jeho poslednim filmu a hale prosimte nemas film Speedway Junkey hlavni roli tam hraje Jonathan Taylor Thomas toho totiž přímo miluju :)hral taky v Kutilu Timovi tom serialu co davali na prime hjral tam rendy jestli jo prosim ozvi se sem nebo na muj e-mail diky za každou cenu to mas u me *4* PRO BARČU
  • for markéta:jj.....v to m nekonečném příběhu je fakt *4* taky sem nic jiného neviděla..ale fotky s tych filmů jo.......třeba je to tým,že mu tam bylo teprv 15......
  • no...to sis klido mohla vymyslet......a aj kdyby.....nepotřebuju nejakého bůhví koho....jo....a když je tak notmální tak proč sem chodíš a píšeš sem neco.....
  • Holky!Myslím, že zklamu vás všechny. Já mám příbuzný v Kanadě. A můžu vám říct, že Tylera jsem osobně potkala v jednom supermarketu a byl naprosto normální. Dokonce mi musel půjčit peníze, protože jsem neměla dost. Vy toho naděláte kvůli nějakýmu klukovi.
    • Re:

      Ahojki!Fakt jsi ho potkala???ty jo tak to ses musela mít.Jo taky ho tak potkat a jed do Kanady to by bylo super *14* *14* *14* *9* *9* *9* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit