Přejít na výpis diskuzí

Tyler Hynes

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyler

    Ahojki prosím nevíte někdo jestli vyšlo jeho CD v česku???JEstli jo napište mi na mejl nebo tady děkuju moc.ale pochybuju že vyšlo u nás! *9* *7*
  • Re:

    Ahojki!Fakt jsi ho potkala???ty jo tak to ses musela mít.Jo taky ho tak potkat a jed do Kanady to by bylo super *14* *14* *14* *9* *9* *9* *14*
  • Tyler

    Jj Tyler is the BeSt!!!Je to super herec,zpěvák,...prostě klučina jak má být a ty jeho videa.Tak se s ním setkat osobně což se asi nestane ale přece jen není co dodat je nejlepší *14* *15* *14* *14* *14* *14* *1*
  • Re: můj miláček

    jj taky bych brala...:)
  • terry-d

    cau vsichni sem tu poprve pokeca nekdo o zjevne oblibenem tylerovi??dik *3*
  • můj miláček

    jo a jestli má někdo číslo nebo jeho E-mail tak mi to prosím pošlete na mail. *14* díky *14*
  • můj miláček

    Já ho miluji už 6 let a njvíce se mi líbí v Nekonečném příběhu.Mám nahrané všechny díly a pouštím si je stále dokola.On je nejkrásnější nejmilejší a nejlepší kluk na světě škoda jen že bydlí tak moc daleko i když každý má ještě druhou šanci .A za týden jedem na dovču do Ontaira v Kanadě adresu mám takže možná *14*
  • T.H.

    Je fakt krásnej!!!! *14* hlavně v tom Nekonečném příběhu.... *3* *14* *14*
  • hlavne je v tom filmu pekny tam se mi moc libi skoda jen ze bydli tak daleko ale jak se rika KAZDY DOSTANE DRUHOU SANCI *3*
  • www.tylerhynes.ca
  • je fakt sexy stal by za hrich *5*
  • Tyler je nejhezčí kluk na světě. Vidět ho naživo, tak se asi zblázním. *4* *3*
  • Beautiful boy!!!

    Holky naprosto s váma souhlasim-je BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍ:) *14* *14* *14* *14*
  • tak sme tam vložila pár fotek...jsou sice trošku starší ale doufám že se vám budou aspon trošku líbit *4* mějte se *4*
  • Jo,je fakt krásnej!!! *14* *14* *14*
  • TEN je nádhernej opravdu boží!!! *14* *14*
  • děkuju

    prosím jestli má někdo jeho číslo nebo nějaký podrobnosti na pište mi na e mail a máte jeho adresu nebo e mail?? *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *9* *9* *13* *5* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *15* *8* *16* *8* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • hojky!!!jj v NP je moc hezkej,ale jako většina lidí tady sem taky zatim nic jimýho s nim neviděla:o)...Zrovna koukám na opakování toho dílu jak mu tam ostříhaly ty vlasy *4* ...jo a pro Markétu: Po nákym to filmu bych se ti možná mohla poptat:o)
  • barča

    ale když mu tam bylo 15 tak přece jenom byl pěknej ne akorat ve 12 dilu nejkonečnýho přibehu jak mu litalka vokudlala ty vlasy tak toho docela lituju ty byli nejlepší ale jeho obličej hned bych ho zlibala h *15* a co jak se libi tobe?anevis ted vo nejakym jeho poslednim filmu a hale prosimte nemas film Speedway Junkey hlavni roli tam hraje Jonathan Taylor Thomas toho totiž přímo miluju :)hral taky v Kutilu Timovi tom serialu co davali na prime hjral tam rendy jestli jo prosim ozvi se sem nebo na muj e-mail diky za každou cenu to mas u me *4* PRO BARČU
  • for markéta:jj.....v to m nekonečném příběhu je fakt *4* taky sem nic jiného neviděla..ale fotky s tych filmů jo.......třeba je to tým,že mu tam bylo teprv 15......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit