Přejít na výpis diskuzí

Tupac Shakur

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Only god can judge me

    2pac is still alive and his own words and music is 4 me all. 2PAC FOREVER. 2 pac living on another world *3*
  • venuninka

    2pacíííík

    je supr.........moc mě vzalo když jsem se poprvé dozvěděla co se mu stalo a trewn kdo mu to udělal tak toho bych šla osobně *kill*.jo a je to supr týpek s *trávou*...... *14* *5* *1*
  • Kravina

    2pac je nej ale hodne velka picovina je datum umrti 1996 a hral ve filmu Tupac : vskriseni v roce 2003 *1* *1* *1* *1*
    • Re: Kravina

      No jasne ty ses urcite velkej znalec... Rad bych vedel, jestli ten film mas nebo si ho aspon nekdy videl... Pak bys totiz vedel, ze je to dokument o jeho zivote a sou tam materialy z doby kdy zil... Jinak pro me ´Pac porad zije a verim ze se jednou vrati...
  • 2PAC

    tak to nevim jestly se tupac znal s eminemem ale vim ze eminem byli nejlepsi kamosi s proof z D12-zemrel...kouknete se na Proof osobnost chci mu vytvorit co nejvetsi fanklub.tupac forever *4*
  • lento

    Dawe

    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* hej dobrej borec Eminem není komerční jo *1* *1* *1* *1* ty vole já mám dost...
  • Stan

    Hej jaktože nebyli dobrý kámoši s Eminemem? Co písnička Stan celá věnovaná jemu?
    • Re: Stan

      Protoze v ty dobe kdy Tupac uz Rapoval mel ete eminem mliko u brady a ete se o nem nevedelo, je pravda ze eminem ho cti, pac vydaval jeho alba,ale michal do nich i G unit coz se mi nelibi no pste se vty dobe ete neznali,eminem je taky good rapper, ale nwm nwm jestli ma na Tupaca ,Tupac = Great original *5* *3*
  • jikka

    TUPAC ŽIJE!!

    Tupac žije!!
  • jikka

    Jikka

    kdyby něco napište mi vzkaz *5*
  • 2PAC

    Tupac byl dobrý rapper už jste nekdo vydel naký film s Tupacem ja jsem vydela vsech 6 filmu co natocil a musim rict ze to byl sakra dobry herec.Tupac Love Forever!!!!!!
  • Re:Jitka

    No jo uz to tak vypada ze 2pac zije.pane boze jak jsi na tohle prisla Tupac uz je 12let po smrti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit