Přejít na výpis diskuzí

Tupac Shakur

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tupac byl a je nejlepší člověk na světě Prožil toho nejvíc,než kdokoliv jinej Nejlepší herec,raper,básník atd...
  • 2PAC

    2Pac byl opravdu super rapper a taky kámoš mého oblibeného Dr.Dreho , jo přidal jsem tu nějaký nový fotky, protože je to tady dost bydný... tak přidávejte taky
  • 2pac

    nejvetsi borec co kdy byl
  • PAC4ever!

    Nikdo neni a nemuze byt jako ON!!!Nikdy!
  • Jedinečný

    2Pac...můj Bůh ve světě Hip-Hopu...Rapu!!!
    2Pac forever.
    I love 2Pac! *14* *14* *14* *14*
    2Pac is *4* !!!
  • my god

    kéž je ti země lehká pac-4ever *9* *9*
  • Kvuli jeho nazorum byl nevhodny pro lidi tam nahore, tak ho nechali oddelat...
  • jé skvělej

    *3* pro mne je 2pac nejsuprovější člověk a král repu...prostě věděl jak žit ,co je to život a nikdo nemože řict o něm že nic nedokázal páč toho dokazal hrozně moc,,,,,třebe takovej 50cent podle meho názoru nikdy nedokaže tolik co dokazal pac ...mam ho moc ráda jeho hudba je skvěla...chcete li o něm někdo kecnout ....ppište na mejl ...budu jen rada
    • Re: jé skvělej

      ste legenda hiphopu nikdo se mu nemuze vyrovnat !! souhlasim stebou *5*
    • smokí

      tupac je skvela osobnos,,nejen ze to byl svelej raper a herec hlavne to byl basník a to ma darem od boha,je jedinec nej 50cent at sni hovno to neni totiz raper vi houbi o zivote proti tupakovi. po tupakovi se chtel stat kazdím raperem,dobra hlaska od neho je lide mi ríkaji abych uz zevsim prestal a on nato já ani jeste nezacal,pak na ne plivl a zarval to ja muj novy styl,hustej typek *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • 2pac 4ever

    Super člověk, pro mě stále žije a bude žíít !!!
  • 2Pac navždy

    www.ghetto.estranky.cz

    Tupac Shakur Amaru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit