Přejít na výpis diskuzí

Tupac Shakur

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2Pac 4Ewer a end ok G-Unot

    2Pac 4Ewer a end ok G-Unot *5*
  • Thug Life

    Tupac nebyl rasista četl jsem si jeho texty a že jich bylo hodně a nikde jsem nezaznamenal že byl rasista rači se podívej na resurrection a pochopíš o co 2Pacovi šlo hnupe!!!!!.Víš kolik rapperu ho uznává jejich hodně a to svědčí o tom že je to KING RAPP STAR NA SVĚTĚ!!!G UNIT?Prosim tě takových blbůůů se najde jako jsou g unit.Tupac měl styll originální byl prostě vyjímečný!A proto na něj nelze zapomenout !chápeš!!!!!!!!!!!!!! *5* *1* *16*
  • TUPAC FOREVER

    vy dilinaci tupac byl nejlepsi rapper na svete proste king chapete??...!!na nej se nikdy nikdo nebude chytat!!Bigi???obycejny kokot co chtel delat pacovi jen naschval!!!!a jak sem si vsiml ze tu kazdy pise G-Unit tak vam reknu ze G-Unit sou sracove..tupac alspon neco dokazal!!!urcite nebyl jen tak pro nic za nic napsan do Guinesovy knihy rekordu jako nejslavnejsi a nejlepsi rapper na svete!!!!!THUG4LIFE *5* *16*
  • 2pac

    Bull Shit možná že v trackách rasista byl vlastně se mu ani nedivým když ho napadly 2 poliši jenom pro to že přecházel ulici na červenou.Biggie jo?Jeho rapp se mi nelíbý nedá se vubec poslouchat nemá žádný rytmus a 2Paka jenom napodoboval!Za to 2Pak měl styl zaručeně originální tracky melodický a měli rytmus on totiž měl co nabídnout na rozdil od Biggiho.Dodnes se vydávají jeho alba který nahrál ještě před smrtí natočil 6 super filmu a to se povede málo komu za tak krátkou dobu.Tupac je Legend King Rappu s nim se nikdy nikdo nesrovná at je mrtvý či živý!!!!!!!!Tupac nechce být zapomenut.A proto ho uctívám tak jako Proofa a Bugze!!Good Die Young
  • sys

    máš rád tupaca a nevíš že to byl rasista????:D:D:D:D:D:Dtak vidíš jaký ste vy trubky,dyt ani nevíš co v těch trackách řiká.já ti to neberu že ho máš rád,ale nechápu za co.Biggie byl o dost větší rapper než on. http://www.zvraceny.cz/video/5031-hip-hop-je-to-hruza tady máš ten shit,to si řikáš fanda tupaca?:Dtakových haterů je plná ČR.
  • Re.fg

    Tak kdyz se kamaradil s madonnou tak si asi predstavoval ze je cerna nebo co!!!
  • pac

    Jo a jak si prisel na to ze tupac byl rasista?ja 2paca budu navzdy uctivat proto ze mam rad jeho rap a on toho tolik dokazal co jiny ani za sto let nedokazou!!!
  • 2pac

    Máš pravdu Tupacovi se někdo nikdy nemuže vyrovnat 2pac je legenda.FUCK G UNIT
  • puffi

    qwííík

    tuupac inda juuga *5* *5* *5* *5*
  • zipp

    MAKAVELI

    viděl sem jenom juice a za branami pekla, a je hodně dobrej herec, ale jako raperovi se mu už nikdy nikdo nevyrovná!!!!
  • Re:Jitka

    No jo uz to tak vypada ze 2pac zije.pane boze jak jsi na tohle prisla Tupac uz je 12let po smrti.
  • 2PAC

    Tupac byl dobrý rapper už jste nekdo vydel naký film s Tupacem ja jsem vydela vsech 6 filmu co natocil a musim rict ze to byl sakra dobry herec.Tupac Love Forever!!!!!!
  • jikka

    Jikka

    kdyby něco napište mi vzkaz *5*
  • jikka

    TUPAC ŽIJE!!

    Tupac žije!!
  • jikka

    Re: 2pac

    2PAC
    4ever *14* *14*
  • Stan

    Hej jaktože nebyli dobrý kámoši s Eminemem? Co písnička Stan celá věnovaná jemu?
  • Re: Re: 2Pac

    Mezi námi - ty Vaše "záhadné" věci jsou přitažené za vlasy..
  • lento

    2pac

    2pac-->respekt *5*
  • lento

    Dawe

    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* hej dobrej borec Eminem není komerční jo *1* *1* *1* *1* ty vole já mám dost...
  • 2PAC

    tak to nevim jestly se tupac znal s eminemem ale vim ze eminem byli nejlepsi kamosi s proof z D12-zemrel...kouknete se na Proof osobnost chci mu vytvorit co nejvetsi fanklub.tupac forever *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit