Přejít na výpis diskuzí

Tupac Shakur

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • area59

    Re: Re: TUPAC ZIJE

    LIDI SORRRRRRRRRRRY ALE JÁ UŽ TO NEMÁM *9* *9* *9* *9*
  • eazy-e

    Re: TUPAC ZIJE

    Tupac byl taková osobnost a real gangsta, že lidé bez něj nemohou žít a nemlouvají si, že žije. Není mnoho osobností, které zemřely a lidé si o nich myslí, že žijí. Takové osobnosti musely být opravdu vynikající a 2Pac takový opradu byl. *4* Proč by se 2Pac skrýval, když toho v životě už tolik zažil a vytrpěl? *7*
  • eazy-e

    2Pac 4life

    2pac byl společně s Eazy-E nejlepší rapper na světě, byl to skutečný gangsta. Kdepak 50Cent nebo Eminem. Pro jeho opravdové texty vycházející z nitra gangsty je zapsán v Guinessově knize rekordů pro nejvíc prodaných alb, ikdyž zemřel tak mladý. Rest in peace, Tupac Shakur.
  • jarry7

    Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

    ja ci taky pls obojí...Jarry7@seznam.cz *3* díkkkk
  • karlinho5

    Re: TUPAC ZIJE

    karel.bertok@seznam.cz
  • Re: TUPAC ZIJE

    ja chcem posli na mato789789@azet.sk
  • hislittlegirl

    Re: Návrat

    Bože to se říá o všech hvězdách, které zemřeli. Elvis, John Lennon, Bob Marley a teď jsem to slyšela i o Michealovi. Podle mě to je teda blbost. Proč by to proboha dělali? Copak to byli nějací zbabělci? Dovolí si snad někdo říct že byl Tupac zbablělec? Asi těžko, protože se to o něm říci nedá. Nebo snad jo?
  • Re: Re: Re: Návrat

    umřel v 1996 *13* *13* *13*
  • Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

    ja chci videt film *8* *8* *8* *8*
  • Re: TUPAC ZIJE

    posli.....snad sis to nespletl s elvisem.....mier
  • R.I.P!!!!!!!!

    predevcirem by mel narozky....hold nejvetsi legende!!diky tobe jsem poznal co je umeni...navzdy v nas...peace tupac shakur...makaveli the don *4*
  • 2pac

    2Pac....ne jeden z nejlepších raperů, ale ten nejlepší...aspoň tedy pro mě.Někdo říká, že jeho rap byl hrozný..např. pomalý atd...no, možný to je, ale v jeho písních hlavně šlo o text a city, který do textů vkládal...kdo neumí anglicky, tak asi tomu bude těžko rozumět a nemůže se mu to pak líbit.2Pac...Ať se vrátí či ne, je to jedno, vždy bude žít v našich srdcích.Klidně si dovolím tvrdit, že jeho odchod byl plánovaný, kvůli jeho krutému osudu ho poslouchá také mnoho lidí..byznys je byznys...Těm, kterým se nelíbí, bych poprosil, ať se nezúčastňují této diskuse, je to hlavně pro jeho příznivce.A přestaňte se tu hádat a nadávat si, 2Pac by si tohle určitě nepřál...
    R.I.P. 2Pac....

    Tupac Amaru Shakur 1971-1996
    "I Wonder If Heaven Got A Ghetto"
  • kathria

    Re: Re: Návrat

    zemřel v roce 2006, takže by se měl vrátit v roce 2003 *13*
  • kathria

    Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

    Ahoj, poslal bys mi oboje?:D i že žije i ten film? prosím prosím, email: Katerina.sverclova@seznam.cz kdyžtak icq 253094656 , díky kdyžtak moc *3*
  • tomzaza

    2pac

    2pac byl jeden z nejlepších raperů , ale už se nevrátí. Ať už žije nebo ne. Už se prostě nevrátí. *4* *4*
  • area59

    Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

    a dal kodo chce tupac:vzkříšení (film)tak at sem taky napise email a ja mu to poslu i s titulkama
  • area59

    Re: Re: TUPAC ZIJE

    už sem to poslal *4* *4*
  • nia-7

    Re: TUPAC ZIJE

    NiA-7@email.cz
  • area59

    TUPAC ZIJE

    kdo chce tak ať sem napíše svůj email ja vam pošlu důkaz že žije *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Tupac

    Nemyslim si ze se Tupac nekdy vrati protoze jeho navrat by znamenal vezeni jelikoz predstirani smrti je trestny ..a myslim si ze je dobre ze se Tupac nevrati ..za cely jeho zivot si prosel peklem ktery si nikdo z nas v CR nedokaze predstavit a myslim ze ma pravo na to mit klidek a nicim se netrapit.. udelal pro nas fanousky toho dost a tak bysme ho meli nechat at si uziva klid AT UZ JE MRTVY NEBO ZIVI -> kazdopadne uz ma klid..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit