Přejít na výpis diskuzí

Tomio Okamura

OSOBNOST 8.2.2009 
201 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky

    Jdeme na večeři?:-) *7* *14*
  • TOMIO OKAMURA ODKAZ

    odkaz .tady, www.facebook.com kniha tvaře
    přihlašte jse k podnikatelum.je tam aj on.ano *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jak dál:

    Má prezentace v ČT1 nebyla dobrá důvodem
    byl pocit ,že lokální záchranný pro ropné
    plošiny je zbytečná investice.Systém není
    patentován a uvedení do OBRAZU bylo málo
    k pochopení,tento projek měl finančně po-
    krýt hlavní projekt a to 3x TSUNAMI.budete mít zájem vědět Více není
    problém,nabízel jsem spolupráci univerzitě v KJOTĚ -bez odezvy.Pani Macuko z Japonska mi pomáhala sehnat kontakt nenašla vhodného zájemce.
  • TOMIO OKAMURA

    ,važenej tomio okamura pane.chci.jse vas zeptat..................jaky to bilo pořadu vyvolenich. ................ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • TOMIO OKAMURA

    znam.s pořadu

    Den d.
    ..........je nejjjjjjjjjjjjjjj..supr bajo.užas..............v profilu mam jeho fotku..jo
    a.pořadu vyvolenich.bil . povidal.jsi sněma..hmmmmmmmm *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14**14* *14* *14*
  • Poděkování

    Dobrý den pane Okamuro, chtěl bych Vám poděkovat za precizní vyjádření k problémům některých nádrodnostních menšin v souvislosti se znovuzavedením víz do Kanady dnes odpoledne na ČT 24. Kanadě se nedivím, že se brání přijímat lidi, kteří krom zneužívání sociálních podmínek nejsou schopni společnosti nic přinést.
    S úctou Jan Koláček
    • Re: Poděkování

      Také jsem to dneska sledoval s jakou vervou a razancí pan Okamura hájil české turisty a cestovky. Je to zkrátka muž na svém místě!!!!
  • TOMIO OKAMURA

    proboha nech toho kiliane

    tomio okamuru napokoj vždyt je nejjjjjjjjjj
    .................ja ho zbožnuje....... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: TOMIO OKAMURA

      A znas ho osobne? Ja ano, takze vim, co rikam. :o)
  • Probuh

    Proboha, to se vubec neda cist! Tolik lzi a nesmyslu....
    1.Okamura nema ZADNOU cestovku. Je pouze sefem ceske pobocky MikiTravel a nikdy se nezasadil o to, aby tato CK sem poslala nejake lidi.
    2.Stredni skolu studoval v CR. A pak i jeden nebo dva semestry VSCHT.
    3.Do Japonska odjel po nedokoncene vysoke skole. Ne proto, ze by byla skola draha, ale proto, ze na ni proste nestacil a aby se naucil aspon trochu obstojne japonsky.
    4.V Londyne si nepronajal vubec nic. Nedal do toho ani korunu. Vse financovala majitelka jedne cestovky, ktera tam potrebovala nekoho, kdo vypada jako rodily japonec, aby ona nasledne dostala ksefty.
    5.Panu Okamurovi by se z Prahy urcite nechtelo, protoze by se jinde neuzivil. V Japonsku je lidi, kteri umeji japonsky dost a jiny jazyk on nezna.
    6.Nikdy nikde se nezminil o tom, ze z Japonska si po svem dvouletem pobytu privezl i kamarada, rodileho japonce, ktery za nej udelal vsechnu "spinavou" praci. A p. Okamura si vydelal penize na tom, ze svym zivitelum (Miki travel) pronajimal japonske pruvodce za 550,- na hodinu a sam pruvodcum platil mzdu 15.000,- mesicne.

    Proc se o tomhle velky Tomio Okamura nikde nezminuje?
    • Re: Probuh

      Kiliáne, máš ve všem naprostou pravdu. Celý pan Okamura je jen nafouknutá mediální bublina. Mluvčího cestovek dělá zdarma, ale jako viceprezident si přijde na tolik, že se mu jeho práce mluvčího několikanásobně vrátí. A co vlastně dokázal? Byl ve správnou dobu na správném místě a proto mohl využít své dvojjazyčnosti. Dvě přítelkyně za posledních 10 let si doplňuje řadou naivních kočiček, kterým imponuje známé jméno a peníze. Nedostudovaný, bez schopnosti vytvořit funkční rodinu, zakomplexovaný....
      • Re: Re: Probuh

        Tak on je nezadaný, přece.. Máš s ním taky nějakou zkušenost? :)
      • Re: Re: Probuh

        koukám že zakomplexovaná jste tady asi především vy.
    • Re: Probuh

      Možná máte v něčem pravdu, co se týká životopisu pana Okamury. Ale mýlíte se v tom, že by se jinde než tu neuživil. Už jen svým vystupováním zahanbuje x našich politiků a dalších veřejně známých osob. Zkrátka, má svoji úroveň. A tu by uplatnil i jinde. Je vidět, že je to schopný a pracovitý člověk. Mně připadá i důvěryhodný.
    • Re: Probuh

      Kilianovi:
      Pitomečku pitomej. At je to tak či onak, Tomio O. dělá spoustu práce, kterou by dělat nemusel a nikdo ho za to neplatí. Naprosto miluju podobné voly, kteří sami určitě nevydělávají tak jako on, protože na to PROSTĚ nemají a neumí to. Kdybyste to mohl dělat jako on a byl tak dobrý ve své práci, zvládal osobní PR, tak jako on, věřím, že byste se do jeho role hnal jako divej. Není to snad pravda.

      Až za sebou budete mít tolik úspěchů, znalostí, schopnosti vyjadřovat se přesně a jasně k problémům, tak se teprve vyjadřujte.

      Jsem na vás zvědavá, jak byste mu Váš názor prezentoval do očí.

      Takže závěrem:

      Kritizujte, až budete tam, kde je Tomio Okamura a do té doby držte hubu.
      • Re: Re: Probuh

        doufamže ten kelian bude držet hubu. nebo
        mu přilepim lepici paskou, hlavně že mně jse pta jestli hoznam,jedině tak z televize.den de........pan tomi okamura. to jedno duche nema-----at kelian jde jse lečit...........hlavně že namně viskakuje že hozna osobně..ja napřiklad travestiscreamers..cz slečnu paulu stou jsem jse fotila................ popřala mi kvanocum .podala mi ruku. aj jsem je setkala z pavlem Novakem *14*
        dik Pani Mariano.žeste jse zastalamně aj Tomio Okamuri
  • TOMIO OKAMURA

    BLAHOpřani kdnešnim vašim
    rozeninam Tomio Okamura------------
    hodně zdravička štěstička moře lasky
    .hodně uspěhu,,,,,, v lasce.karieře.mini travel, vaše odivovatelka laguna nika1979
    §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______________
    _________________________ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *3* *14* *14* *14* *14*
  • TOMIO OKAMURA ODKAZ

    TOMIO OKAMURA
    NEJ ODKAZ NAPIšte jsem vaše obdivovatelka
    nika1979 v
    slečna veronika korodiova
    jste fakt rak znameni.4.7.července 1972
    ja jsem 26.06.1979 už jemi 30 let tada mislim věk *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit