Přejít na výpis diskuzí

Tomio Okamura

OSOBNOST 8.2.2009 
201 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poděkování

    Vážený pane Okamuro,Vaši knihu Český sen jsem přečetl jedním dechem.Je moc pravdivá,hlavně co se týká našich politiků.Jsem delší době na neschopence a dnes jsem se dočetl v novinách,že jste byl včera u nás v Šumperku,mrzí mně,že jsem si nemohl nechat Vaši knihu podepsat a získat i Vaši kartu.

    Tak ať se Vám daří a moc Vám fandím. Josef Šerý Šumperk dne 27.05.2010- *4*
  • hledám práci

    Dobrý den,
    mám takový skromný dotaz, hledám práci pro svoji dceru, která vystudovala cestovní ruch, ale bohužel nemůže sehnat práci, nevíte o něčem?
  • nápad

    Pane Okamura, nevím jak bych měl začít a už vůbec né jak pokračovat.
    Jsem kuchař a nosím v hlavě nápad. Ano, takových lidí je hodně, ale myslím že má myšlenka není špatná a mohla by i Vás zajímat. Rád bych ji popsal blížeji, ale jen Vám.Dalo by se to nějak?
    Nezlobte se jestli Vás obtěžuji, ale věřte že .....nejse blázen.a věřím že Vás alespoň zaujme.
    Přeji hezký den. Kokie
  • okrádání zaměstnavatele

    Vážený pane Okamuro,
    nejsem člověk, který by okrádal svého zaměstnavatele.
    Jen na vysvětlenou, proč to snad někteří zaměstnanci dělají: mají patrně pocit, že svému zaměstnavateli dávají formou práce pro něj mnohem víc než dává on jim. A že tedy - on je jakžtakž živí, ale především oni dobře živí ho: tím, že jsou za svoji práci nedostatečně ohodnoceni, on z jejich práce tyje.

    S pozdravem Lenka
  • vacek.jesenice@quick.cz

    Dobrý den pane Okamuro
    Prosím o radu kdy nás nejprve oklamal
    pan Fischer a potom i pojišťovna UNION
    Za zájezd pro čtyří osoby v ceně 112000Kč
    nám pojišťovna vrátila 13000Kč za skrácení o jednu třetinu,zájezd původně
    na patnáct dní zkrátila pojišťovna
    na deset dní,nemohu pojišťovně vysvětlit
    že za 13000Kč dovolenou na MOLLORCE ve čtyř hvězdičkovém hotelu inclusive pro čtyří lidi nemohu sehnat.Proto prosím o radu jak v této situaci postupovat.

    Děkuji Vacek Petr vacek.jesenice@quick.cz
  • nabídka

    Dobrý den pane Okamuro
    Dovoluji si obrátit se na Vás s nabídkou na spolupráci.V současné době připravujeme výstavbu takzvaných Pyramidových Domů.Nevím zda jste se o účel a využití těchto domů již zajímal,rád Vám o nich,v případě Vašeho
    zajmů,sdělím více.Informace jsou též
    dostupné na www.domypyramidove-mb.cz
    Domnívá m se,že PYRAMIDY jsou natolik
    prospěšné lidskému zdraví,že mohou být
    velmi zajímavým doplněním nejen naší,
    ale i Vaší podnikatelské a obchodní
    činnosti.Vzhledem k tomu,že v současné době hledám partnery pro spolupráci,
    obracím se na Vás,neboť jsem přesvědčen,
    že právě cestovní ruch je oblast,kde
    najdou tyto domy rozsáhlé využití.

    Věřím,že Vás má nabídka osloví a budeme
    moci jednat o naší spolupráci.

    S přatelským pozdravem
    J.Hůlka
    • Dotaz

      Pane Okamuro, jaký máte názor na to, že člověk, který je sám a chce letět na dovolenou musí připlatit za druhého člověka. Nejeví se Vám to jako diskriminace nás starších samotných lidí, kteří žijí jen z důchodu? Zatím jsem se nesetkal s cestovkou, která by tohle nějak řešila. Děkuji. Klímek
  • dotaz

    Dobrý den pane Okamuro,
    chtela jsem se zeptat na jednu vec, ma vubec cestovni kancelar právo žádat zaplacení příspěvku za nocleh na dvouluzkovem pokoji, kdyz probehne zaplaceni za dve osoby, ale tento poplatek je pry za to, ze 2luzkovy pokoj budu mit (maji 1, 2 i 3 luzkove pokoje).Prijde mi to jako vydridusina....Dekuji J.
  • pozvánka k nám

    pane Okamuro, jsem Váš příznivec.
    Zvu Vás do svého podniku ,kde nebudeme
    vařit ani řešit politickou situaci atd.

    nabídka je pouze turistická.
    proto s sebou - dobré boty a náladu

    dám ubytování a sebe /průvodce/
    prosím dejte na sebe konkakt a bude sr...

    těší na Vás Hostinec a Penzion POPRDA
  • saké

    Dobrý den,
    můžete mi říct z jaké rýže se dělá saké, jestli se dá u nás koupit a jestli se dělá ze syrové nebo vařené. Děkuji. *7*
  • Kde byla chyba

    INVIA.cz, s.r.o. mi při prodeji zájezdu 25. 8.odmítla sdělit jméno leteckého přepravce, já jsem smlouvu podepsala s tím, že jsem vyslovila požadavek, že jím nesmí být výslovně SKY EUROPE. Bohužel to SKY EUROPE byla, to jsem se dozvěděla až po podpisu smlouvy. Měla jsem snad štěstí, zkrachovala už 2 dny před odletem, ale i tak mi to zkazilo dovolenou a na novou dovolenou nemám peníze. Byl postup CK INVIA správný? Co mám dělat?
    • Re: Kde byla chyba

      Bože můj...kam jste dali soudnost...napůl čech....hrůza.Je to normální kamikadze.Japonec,který má potraviny a strká nos do všeho...platí si novináře a získává popularitu neustálou kritikou a češi mu to žerou.Kam jsme dali svoji hrdost?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit