Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Rosický

OSOBNOST 17.10.2010 
333 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: ajojky Tomášku

    nauč se psát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
    *2 0* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: ajojky Tomášku

    ty si tak neuvěčitelně blbá ty si fakt myslíš že ti na to někdo skočí? každej ví že tomáš někoho má a když si tak naivní tak to běž do prdele *5*
  • Re: Re: vánoce???

    běž do pičeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee z nedvědem kurvo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
  • Re: ajojky Tomášku

    Tak hele tomáš je můj a já už jsem s ním měla sex och och och *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5* *16* *5* *16*
  • Léčba

    Tomáši, pokračuji i nadále v Tvé léčbě na dálku. Snad budeš mít pak i více pokory! *5*
  • ,m,

    je on ma stejjne narozeniny jako ja -4.10:D
  • ivanb300

    genialita

    jeden skvely Cech ktory krasnym futbalom ocaruva svet sa vola Tomas Rosicky...Tomas, si moj futbalovy idol....aj na Slovensku ma Tomas fanusikov... a ja som ten najvecsi!!!.....Tomas ides.....budes davat krasne goly este....len sa uzdrav.... *3* *3* *3*
  • Re: sbírka (obrázky, články, plakáty..)

    a za kolko by si predala tu zbierku?a aká je veľka?
  • ***

    tomii ses upa uzasnej fotbalista(a taky mooc peknej:)) mooc ti fandim a uz se brzo uzdrav!! *3*
  • Re: vánoce???

    V repre to není ono vod tý doby co skončil Nedvěd.
  • ronaldinho331

    prosba

    ahoj mužete prosím vsichni kliknout na nasledujici odkaz http://cz.buildstate.net/stat.php?n ick=tomikovice přidate my tím obyvatele prosím http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=tomikovice
  • sbírka (obrázky, články, plakáty..)

    prodám sbírku Tomáše Rosického, obsahem je i puzzle :-) kdyžtak sem na mejlu.
  • kapitolka

    vánoce???

    tak snad se kolem vánoc dočkáme že by rosa uz mohl nastoupit....ja pevně věřím že už dřív...v repre je vidět že bez toma to není ono...
  • FOTBAL

    AOHJJ TOMASKU SI TEN NEJHEZCI A NEJSIKOVNEJSI FOTBALISTA NA SVETE ESI SI TO PREECTES TAK MI PROSIM POSSLI FOTKU Z PODPISEM PROTOZE SI NEJHEZCI A CELA NASE TRIDA (JAKO HOLKY) JSOU DO TEBE UPLNE BLAZEN *3* *3* *14*
  • lucinneczka

    ajojky Tomášku

    ajojky Tomášku mocinky se mi líbíš nemohl bys mi poslat pls. fotečku s podpískem si ten nejúžasnější kluk pusinku *14* moje adresa je Plíšková LUcie Libkova Voda 95 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lucinneczka

    ...

    úúúúúúúúúúúúúúúúpln ě nej nej nej fotbalista krásne úžasnej kluk komu se nelíbí tak je divnej a hraje dobře muck *14*
  • Re: Re: diskuze

    Tak, mě je jen 15, takže na jeho Sparťanskou jízdu si bohužel pamatuju jen dost matně..., když mi tehdy bylo 7 a on odcházel do Dortmundu... :D ale i tak to nic nemění na tom, že i já mu fandím a přeju mu hodně gólů!!! ...a výher :) Já jsem ale propadla rudé vášni, takže fandím FCL, ale Arsenal, je jeden z mých nejoblíbenějších klubů, takže do boje hoši :) (a maj taky docela pěknou hymnu :) ) *1* *3*
  • kapitolka

    Re: diskuze

    já ho zaregistrovala už když byl ve Spartě... Rosa nám moc chyběl když nehrál a vždy bude pokud nebude na hřišti!!!! Snad se mu v Arsenalu příští sezenu bude dařit, a já pevně věřím, že po adchodu alexandra Hleba, bude dávat s Ceskem Fabregasem ještě víc gólů než v uplynulé sezóně *3* *3*
  • diskuze

    Jejda..., tady to docela žije :D Teda lidi řeknu Vám, že Rosovi fandim už vod doby co začínal v Dortumndu, první fotbalista, kterýho jsem si oblíbila a pořád ho mám moc ráda. On a Nando Torres jsou mí nejoblíbenější fotbalisti na kulatý Zemi. Doufám, že se zase do další sezóny znova nezraní! Byla by škoda, kdyby zase musel chodit vo berlích! Upřimně doufám, že se mu v Arsenalu povede. Na ME nám moc chyběl na tom hřišti... Tak hodně štěstí přeju!

    Joa a mimchodem, vážně myslim, že je zbytečný sem psát o fotku s podpisem, bylo by sice hezký, kdyby se tu Tomáš občas stavil, ale upřimně o tom pochybuju, dyštak děte na jeho oficiální stránku! Třeba tam bude nějakej kontakt..., já sice zatim nic nenašla, ale to je jedno... :D
  • Tankista

    co vám to chytá za tankistu? Neměl by dostat červenou kartu? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit