Přejít na výpis diskuzí

Dwayne Johnson

OSOBNOST 31.12.2006 
186 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v HM

    hele dyť byl v jednom díle hannah montany nepřestávej dokud nemáš telefon miley s lilly ho tam zmalovali *1*
    • zanesskaaaa

      Re: v HM

      joo jasný tam byl dobrééj *15*
  • the rock je velmi dobrej rváč a dost dorej herec a nemuzu se dockat az bude v kinech jeho nový film doom ale mam strach s toho že tam prej bude hrát záporáka.
  • Bylo by nejlepsi kdyby nam tu psal a my snim pac je to sexovni borecek.A ne jak vy sracky z vidlakova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jo ale prece kdyby jenom tu byl tak bych si ho vzala dom do postylky a to by byly veci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hmm

    Docela namakanej chlapek nechtel bych ho na**at
  • Ahojky lidičky *3* The Rocka zbožňuju je to můj neoblíbenější herec na světě! *14* Lowuju ho *14* sháním všechny skvělý stránky,fotky,obrázky,... co nejvíc prostě.. kdo se podělí přes net napísejte mi na mail a já se určitě ozvu a pokecáme a o tom.. domluvíme se a tak*1*mco plosím.. díkec a mějte se fajn ozvětě se The Rock*5*
  • 1

    Souhlasím s tím, že Arnold i Stallone, as.Křivá huba, jsou oproti němu pěkní amatéři, ale těším se až dostane nějakou lepší roli, protože zatím to, v čem hrál, byly nechutný PLICHTY, na který jsem šla jen kvůli němu!!!!!! *9* Jen bych byla trochu ráda, kdyby přestal experimentovat se svy vzhledem... *9*
  • On a Schwarzeneger? Vůbec *8**13* The Rock je 100x lepší a není to jeden z těch křečovitejch kulturistů jako Arnie *15*
    • Re:

      je to borec nej... chlap nechci se chlubit ale ze prej vypadam jak on mam pre jeho rysy presvecte se sami ok na tyson@email.cz posudte sami ale pravdu ja ted: v tom červenym svetru...
      • Re: Re:

        ty ze vypadas jako The Rock no tak ono je asi tezky si predstavi proporce The Rocka ale ty do nej mas fakt daleko hodne moooooooooc
  • IS COOKING

    JE TO NAJLEPSI HEREC A WRESTLINGAR NA SVETE!!!!!!!! /TAKY AJ JA BUDEM/:)
  • Lidičky jelikož nejsem sviňa *4* tak se s vámi podělím o ňáke fotečky našeho miláčka. *14* Držte mi palečky ať se to v te fotogalerii objeví *1*
  • Úsměv? Pecka!

    Zdravím, je to krátce co jsem tohoto herce, Pana božského *3* poprvé viděla.
    No a ve svých letech jsme se platonicky zaláskovala! Jeho kamený výraz je sexy, úsměv neodolatelný a neskutečně krásný. Myslím, že kdyby mi patřil jeden jeho úsměv, pohled, měnila bych spodní textílii... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit