Přejít na výpis diskuzí

Dwayne Johnson

OSOBNOST 31.12.2006 
186 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristie-san

    Happy Birtday

    Všechno nejlepší přeji ~ Dnes 2. 5. 2010 *14*
  • Můj vzor

    The Rock je můj nejlepší herec na světě!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
  • The Rock

    Je to prostě borec a ne na konec!!! Když jsem se díval,jak byl ještě v ringu...no prostě KAPR! V filmu jako je DooM nebo Kráčející skála si místo něj nedokážu představit někoho jiného. JE PROSTĚ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD!
  • na něm se mi liběj ty jeho svaly.........myslim ze dokaže žensou ubranit a to je fakt plus......jinak je to dobrej herec,moc se mi libil v skorpion king...tam sou hodně vydět ty krasný svaly............proste ho zeru lidi.takze se nedivte *5* *14*
  • WWE

    rock by se mel do wrestlingu vratit,je to borec rock forever
  • the Rock

    přesná výška a váha the Rocka je 198cm a 115,6kg *16*
  • no je to síce zaujímavý típek,len neviem či pri tolkých svaloch vie,po čom v skutočnosti žena túži.Mám taký pocit že si asi rád hraje...ale v skutočnosti je niekym úplne iným...
  • The Rock

    jo Rock je proste bozi. Pozanala jsem Rocka nejdriv v Doomovi, kde me dost zaujal a videla jsem jsem s nim 4 filmy, kde hral hlavni roli a musim rict, ze byl skvelej. Je nadhernej, sexy a ma nejkrasnejsi usmev na svete *1*
    • Re: The Rock

      v jakých filmech přesně hrál neviš??? *5* *7*
  • sidonia04

    Vyznání

    Chtěla bych mu jen říct: Miluju tě!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Hovada

    *15* Hogena sem netahejte ten byl možná dobrej ale hral ve WCW a pak chvylku jen jako lakačka ve wwE JINAK VE wcw TO BYL GOLDBERG VE ECW ROB VAN DAM A VE WWF THE ROCK TYHLE TAHLI NEJVIC TRI SPOLECNOSTI *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit