Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kerndlová

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • www.umusic.cz

    dobrá stránka-má tam 35 písniček
    • Re: www.umusic.cz

      nejlepší je-nevěřím snům *14*
  • 6.10

    Terezka je kočka a narodila se ve stejnej den a ve stejným roce a taky v Brně jako já takže to je supééééééééér
  • denina07

    denina07

    vse nej k narozkam Terko *4*
  • Tereza

    Tereza je moje nejoblíbenější zpěvačka.A MŮJ NáZOR NEZMĚNÍTE,ani pomluvama. *14*
  • lucinkael

    fotky

    Přidala jsem pár fotek Terezy,snad se Vám budou líbit :-) *1* *3* *1*
  • nejlepsi zpevačka

    TEREZA JE NEJLEPŠI A TAKY NEJHEZČÍ ZPĚVAČKA KTEROU ZNAM JE TO MOC DOBRA HOLKA PODLE ME A TAKY NEJHEZCÍ A PROTO JSEM JEJIM FANOUSKEM A CHTEL BYCH NIMKOHO POPROSIT JESTLI NEMAJ KONTAKT NA TEREZU KERNDLOVOZU JAKYKOLLIV DIK ZA ODPOVED JO A JESTLI BUDE TOHLE TEREZA ČIST TAK JI SKAZUJU JE NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA *4* *4* *4* *3*
  • životopis

    přide mi divny ze v zivotopise se pise:později i s orchestrem Felixe Felixe Slováčka(jako kdyby byl felix jaksi 2x) :-)
  • smelu

    Kerndlovou vyhnala prostitutka

    Během příprav kalendáře Terezy Kern­­dlové (24) v holandském Amsterdamu bylo opravdu veselo. Nejenže celý tým sužovala nepřízeň počasí a průtrže mračen, přestože se fotilo na začátku srpna, ale problémy měla skupinka v čele s fotografem Jiřím Turkem i s místními obyvateli.K velmi vyhroceným chvilkám došlo během focení v legendární uličce červených luceren. Na místě, kde je zakázáno pořizovat jakékoli obrazové záznamy, se štáb dostal do křížku s policií. Strážníky na tým přivolala paradoxně jedna z prostitutek.

    „Bylo vážně hodně složité v těch místech fotit, protože je to tam zakázáno. Jednou jsme museli odejít, protože na nás jedna slečna zavolala policii,“ se smíchem popisuje Tereza nepovedený pokus o nafocení snímku v ulici plné lehkých ženštin. „Podruhé jsme to riskli znovu. V deset ráno se nám podařilo udělat fotku v jedné z uliček, když ještě slečny za okny nebyly. Byla to naše jediná šance a naštěstí to vyšlo.“

    Zpěvačce za týden focení Amsterdam k srdci příliš nepřirostl. Můžou za to hlavně nestálé teploty a nevyzpytatelné počasí. „Je tam taková zvláštní atmosféra, která se nedá popsat. Stačilo mi tam být jednou a nemusím se tam vracet,“ prohlašuje Kerndlová.

    Přes­tože už má Tereza několik nabídek od komerčních firem na nafocení kalendářů na příští rok, rozhodně se nechystá vyměnit kariéru zpěvačky za modeling. „Focení mě baví a jsem ráda, když čas od času něco nafotím buď pro nějaký módní časopis, nebo na obal své desky. Zůstávám ale stále zpěvačka,“ říká Terka.
  • Jsi super holka

    Terezko ty jsi pro mě nejlepší zpěvačka umíš pěkně zpívat vypadáš moc hezky doufam ze jeste nekdy vydas svoje album.Ty máš strašně moc pěkné písničky jsi skvělá holka moc ti fandím jsi super *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1*
  • Jůůůů terezka

    Terezku mam rada mam z ni referat na hudebku ja jejího tatu znam . Je supeeeeeer byla jsem na ni v bondy byla užasná ... v boleslavi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit