Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kerndlová

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert

    Včera jsem byla v nemocnici a výročí jejich 80 let a vystupovala tam i Tereza.Má moc hezkej hlas takhle naživo.Připadalo mi neuvěřitelný,že jí vidím na vlastní oči. *14*
  • Tereza

    Tereza je jedna z mála,která na sobě pořád pracuje.Má krásný písničky,fandím jí a věřím že postoupí do finále v Bělehradu.Držím ji pěstičky.A k je milá a příjemná,zažila jsem ji na vystoupení v OC.Píší o ní nepravdy.
    • Re: Tereza

      Devce,sice sem si tveho prispevku vsimla velmi pozde,ale vytaci me co tu pises,poslouchat si clovek ma to co se mu libi,ale dany interpret by mel mit aspon nejaky talent,pokud mas sluchove ustroji v poradku,a slysela si Terezku zpivat,musis vedet ze neumi,opakuji neumi zpivat,ani tancit,jen sem tam zatrast prdeli,tanec se tomu nerika,ano hezka celkem je ale to by do hudebniho prumyslu patrit nemelo,nemyslis?
  • rades

    Náhodou

    Terezka je moc pěkná holka a dobrá zpěvačka. Nevím, proč všichni, co sem píšou, jen nadávají a mluví sprostě...nejspíš to je jen závist. U holek, že nevypadají tak pěkně a neumí zpívat a u kluků, že na takovou, jako je Tereza jednoduše nemají a Terezu v životě nedostanou...Čili zkrátka a dobře vzkaz vám všem: Kupte si medvídka mývala a nelezte sem! Na vaše urážky nikdo není zvědavý!!
    • Re: Náhodou

      *3* *3* *3* Užasnej hlas,užasná písnička Anděl a nádherná zpěvačka,je to hvězda.
    • Re: Náhodou

      snad si kazdy muze na netu psat co chce kdyz si ho plati,ja jsem holka a nic ji nazavidim,ano je hezka to uznavam ale hloupa a bez talentu,a to je fakt ktery nikdo nezmeni. *3*
      • marek2

        Re: Re: Náhodou

        Však jasně, každej si může psát co chce. A taky to samozřejmě nebylo myšlený na všechny lidi. Ale muselo se to prostě napsat,ajko obecná věc, i když to nebylo myšlený an všechny.Sama přece musíš uznat, že by bylo šílený tady někomu vynadat a přitom vypsat jména všech,kterejch se to netýká, to by přece snad ani nešlo. A to víš, když se na to dívám s odstupem,tak jasně, některý věci by se možná dali říct jinak.
        Já jsem hlavně chtěl nějak zapůsobit na ty lidi co tady Terku sprostě uráželi, jinak nic proti nikomu nic nemám.
    • marek2

      Re: Náhodou

      Jasně, souhlasím a připojuju se:

      Vzkaz pro všechny ty "mistry světa",co tady mají nějaký sprostý řeči na Terku:
      Hele takovejch lidí už je na světě dost a nemusíte se nám pořád nějak trapně připomínat. Vytvořte si vlastní forum a na tom si pomlouvejte koho chcete. Nejlépe sebe navzájem!!!*3* Tady na vás nikdo není zvědavej a nemáte tady co dělat. A nesnažte se obhajovat svobodou projevu!!! *13*
      • Re: Re: Náhodou

        jj a vlastne ani nechapu proc sem ty co na ni nadavaj lezou tak sem nelezte kdyz ji neate radi ne!!
  • Tereza

    *4* *4* *4* tereza jsi náš andílek a zpíváš super
  • xxxkatuskaxxx

    :)

    Strašně moc jí to v klipu Schody z nebe sluší..:) Vypadá tam jak devatenáctka..Moc se jí to povedlo..:):-* *4*
  • !!!!!!!

    jestli se vám nelíbí jak zpívá tak proč jste tdy ani sem radši nechoďte tereza zpívá dobře *13* *1*
    • Re: !!!!!!!

      HaHaHaHaHa...tak dobře sem se už dlouho nezasmála *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • v.e.r.k.a

    Terezka

    Terezka je super zpěvačka jedna z mála který mají pěknej hlas v Česku *3*
    • nelmo

      Re: Terezka

      jj to jo
  • Je moc SEXY

    Mě je uplně jedno jestli umí zpívat nebo ne, ale je to moc sexy holčina. :-) *14*
    • Re: Je moc SEXY

      že jo,hlavně nožičky má strašně hezoučké *4*
  • Je bezva !!!

    Zbožňuju její písničky . *1* *1* *1* *3*
  • dekuji

    dekuji ze mi fandite a ze se vam libi muj hlas mam vas rada
    • Re: dekuji

      Ahoj Terezo já se jmeuju Jirka Hubáek rád posloucham tvoji písničku Anděl nato tancuju a s tím jezdm po festivalem pocelím republice Ahoj Jirka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit