Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kerndlová

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terka s těmi jejími fotografiemi by se spíš hodila do pánského časopisu zpěv nic moc ale tělěm by vydělávat mohla
  • jako...vy kurvy!!
    Terezku milju ale sere mně, že kdyby nebyly schody z nebe nikdo by po ní ani neštěkl!! já jsem sem chodila mnohem dříve a nic tady skoro nebylo! a tedka jak před pár lety vydala schody z nebe tak jste tady všichni nalezlí!! nenávidím tyhle lidi! mají rádi jeden HIT a už se chovaj jako by byly jejím fanouškem několit let..
    vrrr..
  • Ahoj Terezko, napadlo tě někdy živit se tím, co umíš? Zkus to, nebude to třeba tolik tahat za uši. Na zpět fakt nemáš, ale hezká jsi, to jo. A v tomhle zvráceném světě to stačí. Ukazuj se, ale PROSÍM, PROSÍM nezpívej. Aspoň ne vejšky, to ti fakt nejde.
  • Ahojky terezko, mam tě ráda a moc .moje nejlepší kamarádka .....spívala dnes ve školním pěveckým kole tvojí písničku .Rádio tak jí prosím drž palce *4* *4* *4* díky KAČENKA
  • ahojky terezko mám tě moc ráda zpíváš úžasně a klidně bys mohla jít do československo má talent já jsem na hudební škole no vlastně už ne ale plánujeme že půjdu do československo má talent a budu tam zpívat tvojí písen mám tě moc ráda a mámn tvůj podpis už se těším na další desku a jestly sis tento dopis četla tak ti moc děkuji tak pá pá pá ahojky mám tě moc ráda *14*
  • Terku mám moc ráda je to super zpěvačka jen tak dál...:)))
    *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1*
  • emmag
    AHOJKY TEREZKO, moc se ti omlovám, že jsem ti nemohla popřát včera,ale prostě to nešlo.Přeju ti, aby sis UŽILA SVÉ 25 NAROZENINY A aŤ se ti vyplní všechny tvé přání.Moc ti fandím ohledně taneční stránky.Máš krásný osobitý styl tance.Hodně lidím se líbí samozřejmně včetně mně.Přeju ti, aby jsi pořád tak dobrá v tanci jaká jsi.Moc ti fandím.Kamča :-* ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
  • Re: Terka Kerndlová

    jo,jo *3*
  • nika1979

    Terka Kerndlová

    ........
    ++++++++
    ************jej i hit Schody z nebe. teda Buh ví+++++++++++++++. je starrrr+++++
    ********************* * zbožnuju jeji hity...........☺☺☺♫♥♥
  • mirkos81

    Terko,co byl prosím tě ten eurosong,já jsem to vůbec nepochopil,pěvecká soutěž a nezpívat naživo..a když na zkoušce ano,tak to bylo tak falešné,já byl docela zklamaný :/ jinak barvu hlasu máš pěknou,až někdy na ten zbytek,jinak jsi fajn a poslední dobou máš pěkný styl *3*
  • gabi123

    prosim o hlas

    http://www.inparty.cz/fotocasting/l ipnik/ prosiim o hlas pro cislo 24...v te adrese ma byt lipnik dohromady, nwm cim to je,ale vzdy je tu mezera mezi l a i..ma to byt dohromady..dekuji za hlasy
    hlasujte prosim kazdy den do 9.2. moc dekuju
  • Bardotka

    Jsem rád, že máme taky "Bardotku" *14*
  • missveri

    SUPER!

    terka je super!užasně zpívá ostatně to ani psát nemusim protože to jistě všichni vědí! *4*
  • twilight.gaga

    :)

    Terezko, ty jsi úžasná... *3* *4*
  • smelu

    Kerndlovou vyhnala prostitutka

    Během příprav kalendáře Terezy Kern­­dlové (24) v holandském Amsterdamu bylo opravdu veselo. Nejenže celý tým sužovala nepřízeň počasí a průtrže mračen, přestože se fotilo na začátku srpna, ale problémy měla skupinka v čele s fotografem Jiřím Turkem i s místními obyvateli.K velmi vyhroceným chvilkám došlo během focení v legendární uličce červených luceren. Na místě, kde je zakázáno pořizovat jakékoli obrazové záznamy, se štáb dostal do křížku s policií. Strážníky na tým přivolala paradoxně jedna z prostitutek.

    „Bylo vážně hodně složité v těch místech fotit, protože je to tam zakázáno. Jednou jsme museli odejít, protože na nás jedna slečna zavolala policii,“ se smíchem popisuje Tereza nepovedený pokus o nafocení snímku v ulici plné lehkých ženštin. „Podruhé jsme to riskli znovu. V deset ráno se nám podařilo udělat fotku v jedné z uliček, když ještě slečny za okny nebyly. Byla to naše jediná šance a naštěstí to vyšlo.“

    Zpěvačce za týden focení Amsterdam k srdci příliš nepřirostl. Můžou za to hlavně nestálé teploty a nevyzpytatelné počasí. „Je tam taková zvláštní atmosféra, která se nedá popsat. Stačilo mi tam být jednou a nemusím se tam vracet,“ prohlašuje Kerndlová.

    Přes­tože už má Tereza několik nabídek od komerčních firem na nafocení kalendářů na příští rok, rozhodně se nechystá vyměnit kariéru zpěvačky za modeling. „Focení mě baví a jsem ráda, když čas od času něco nafotím buď pro nějaký módní časopis, nebo na obal své desky. Zůstávám ale stále zpěvačka,“ říká Terka.
  • emmag

    mljt

    ahojky mám tě mocinky ráda mljt vše nej at se ti splní tvá přání a hodně štěstí a zdraví a hodně štěstí do nové desky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*19* :-)
  • Happy Birthday

    Vše nejlepší k narozeninám Terezo!
    KerndlovaTereza.blog.cz
  • Re: ...

    Wole nauč se minimálně aspoň česky a nebo psat a nebo přestaň chlastat
  • badboyss

    Re: Teri

    protože tak vypadá a i tak se chová !! *15* *13*
  • xxxkatuskaxxx

    :)

    Strašně moc jí to v klipu Schody z nebe sluší..:) Vypadá tam jak devatenáctka..Moc se jí to povedlo..:):-* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit