Přejít na výpis diskuzí

Terence Hill

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sympaťák

    Terence Hill byl fakt kus krásnýho chlapa, navíc mi vždycky přišlo, že hrál hodně přirozeně, pamatuju si, že v nějakém rozhovoru říkal, že jako dítě hraní nesnášel a že měl hroznou trému, kdykoli se měl postavit před kameru a že se to zlomilo až s jeho westernovými rolemi, když hrál líného Joa.
  • Ahoj

    Proč ve filmografii není film Podivné dědictví (E poi lo chiamarono il magnifico) z roku 1972 ? Podle mě nej komedie s tímto super hercem :-)
    • Re: Ahoj

      to by mě právě že taky zajímalo,ale nejlepší jeho role je lucky luke teda odle mě aspon' :p :D
      • Re: Re: Ahoj

        Každý máme svůj oblíbený a každý možná jiný :-)))
      • Re: Re: Ahoj

        mě by zase zajímalo proč ve filmogafii není Jdi na to - TH jako Roscoe Fraser - jak tam na začátku jezdí na kolečkových bruslích
  • T.H._B.S.Borci v kazde dobe

    Ahojte lidi jsem clovek stredniho veku a na T.H.a B.S.se vzdy rad podivam a myslim si ze budou super i za 100let *5*
    • floridka

      Re: T.H._B.S.Borci v kazde dobe

      to mate pravdu ti dva vyplnovali cele me detstvi,jejich filmy jsem videla snad tisickrat ale nikdy me neomrzi a vzdy kdyz budu mit nejaky splin tak si je pustim a hned budu mit dobrou naladu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit