Přejít na výpis diskuzí

Terence Hill

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je úžasný a krásný. Přidala jsem pár fotek a tak snad brzy je už sem dají!!!
  • Titulky

    A chtela jsem se jeste zeptat nevite nebo nemate nahodou nekdo titulky k filmu Boot Hill? Please...
    • Re: Titulky

      Dobrý den,

      z anglických stránek se mi podařilo ztáhnout film Boot Hill (sice hrozná kvalita, ale je), samozřejmě v původním znění. Při hledání titulků jsem narazil na Váš dotaz a jelikož je starý 8 měsíců, rád bych se zeptal, jesli se vám titulky podařilo zehnat nebo jinak vyřešit. Byl bych za ně (případně za české znění filmu.. ???) moc vďěčný.

      Děkuji, Zdeněk

      PS: Odpověď prosím zaslat na: murko@centrum.cz
  • Mé stránky o Terenci Hillovi!

    www.terencehill.borec.cz Urcite tam zajdete!!!
  • no newim no

    Jak mohl hrát T.H. ve filmu roku 1930 když se narodil až 1939? že by chybka *9*
    • terapatrick

      Re: no newim no

      asi..
  • Je supr.Můj modrookej anděl *4*
  • TERENCE

    Je strašně sexi,má nádherné modré oči,jsem z něj hotová,no co dodat je prostě SUPER!!!!!!
  • Úmrtí

    Ahoj.Dneska jsem se bavil se známým a ten mě šokoval,protože mi řekl,že Terence je prý už nějaký čas po smrti. Je to pravda nebo ne???Prosím prosím písněte mi zprávičku na můj meilík trungsi@seznam.cz
  • Pan herec

    Terence Hill je jeden z mých oblíbených herců,vážín si ho pro jeho pracovitost a smysl pro komiku.Viděl jsem docela dost jeho filmů a většina se mi líbí.Kdybych mohl,setkal bych se s ním.Je to sympatak.
  • Fešák

    řekla bych, že Terence Hill patřil zejména v sedmdesátých letech vedle Alaina Delona, Paula Newmana a Franca Nera k nejkrásnějším mužským hvězdám a vedle nepochybného charizmatu mu nechyběla ani herecká přirozenost a sexapeal
  • evelina

    budou zlí

    Za chvíli běží na NOVĚ podle mě jedna z nejroztomilejších oddechovek dvojice TH + BS "Jestli se rozzlobíme, budeme zlí".
    Moc se na ty dva neohrožené chlapíky těším. Zvlášť na neodolatelný modrooký pohled TH.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit