Přejít na výpis diskuzí

Terence Hill

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • olinka2000
    Terence Hill je nejlepší herec kterého znám *3*
  • Happy Birthday *3* *15* *2* *1*
  • Akce k 70.narozeninám Terence Hilla

    Jedna se o projekt nebo akci (jak chcete..) HAPPYTERENCE k 70.narozeninam Terence Hilla, ktere slavi 29.brezna 2009. Spociva v tom, ze kazdy fanousek vyrobi RUCNE z treba kaminku, nebo nekam napise, proste jakkoliv svoje blahoprani nebo zpravu Terencovy k narozeninam. Vyfoti a posle me na tento mail: happyterence@email.cz spolu se svym jmenem nebo prezdivkou, mestem a statem. A ja pak ze vsech vytvorim tzv. slideshow ( = promitani fotek ve videu za sebou ) s popiskem od koho, pridam Terencovskou hudbu a umistim na youtube. A pote na to dostatecne upozornim oficialni stranky a vsechny ostatni dulezite. Do akce jsou zapojeni i cizinci

    Doufam ze se vam napad libi a zapojite se ;)
    Vice info terence-hill.blog.cz

    Terenthy *3*
    • Re: Akce k 70.narozeninám Terence Hilla

      SOUHLASIM *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *1* *1*
      • Re: Re: Akce k 70.narozeninám Terence Hilla

        jj *1* *1*
  • kirushka97
    Všechno néjlepší :3333
  • jaruska199

    super herec

    jeden z nejlepších herců. líbí se mi hlavně ve filmech s Budem Spencerem a má nádherny oči!!!
  • happy b-day *15*
  • klasika

    Bud Spencer a Terence Hill je filmová klasika, na ktorú sa dá pozerať kedykoľvek a nikdy sa Vám nezunuje a dokonca ju pozerajú aj moje dospelé deti, teda vydržia ju neprepnúť a smiať sa na ich humore *4*
  • evelina

    v úterý TV Barrandov!!!!!!

    Vážení, konečně zase naši miláčkové TH+BS v televizi. Nezapomeňte se dívat. Moc se těším na modroočka a hromotluka. Je to fantastická dvojka. Oba je moc miluju. Škoda, že už netočí. Jejich filmy jsou opravdu balzám na nervy, zvláště v dnešní hektické době *14* *14* *3* *3*
    • floridka

      Re: v úterý TV Barrandov!!!!!!

      Terence jeste porad hraje a Bud ma svou leteckou zakladnu kde dela i instruktora letani v Miami *4*
  • keejnajs

    vše nejlepší!!!

    k narozeninám!! *15*
  • skvělí!

    Je mi 14 let a Buda Spencera a Terence Hilla obdivuji a jejich filmy naprosto zbožňuji. Když minulý rok chodili na barrandově, seděla jsem každé úterý u televize a dívala se až do konce. Jejich filmy miluji a vždycky budu, takové se dnes točí už jen málo! :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit