Přejít na výpis diskuzí

Sylvester Stallone

OSOBNOST 31.12.2006 
343 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marian2000

    Sly

    chcel by som sa spytat ci niekto nevie presne kolko meria stallone-jeho vyska
  • Sly

    Udělali jste mi všichni radost,protože mám stejný názor jako vy.Sylvester je prostě nejlepší!
  • Sly

    Prvý herec akčných filmov,ktorý ma vždy napadne je Sylvester Stallone.Ramba4 som ešťe nevidel,ale rád si ho pozriem,určite je dobrý.
  • Všechny jeho filmy..SUPER

    Myslím,že je to nejlepši akční herec jaký kdy byl,Arnie si ke Slymu nemůže ani stoupnout.Je jediný akční herec,který svou roli,ať už je to jakákoliv,dokáže opravdu zahrát.A kdo řiká,že Sly není dobrý herec,tak ať se podívá třeba na komedii OSCAR nebo roli ve filmu KRIMINÁL a samozřejmě nesmim zapomenout na úžasného ROCKYHO a RAMBA.
  • Miluju jeho filmy sice sem viděla jenom ságu Rocky, D-tox Ramba ale stejně je božííí *14* *14*
  • no neni krasni holky ja myslim ze teda jo
  • Sly

    To je můj bůh,je pro mě ten nejhezčí a nejlepší herec co znám,,,má pěkné tělo,jen ho polaskat...
  • kelly

    DAŠEN JAKÁ JE TVOJE ADRESA,PROTOŽE JÁ TI CHCI NAPSAT DOPIS.
  • kelly

    ty se máš že máš 18ti letého hezkéhho kluka a jak dlouho spolu chodíte? a od kud ho znáš? dašen až budeš moct tak napiš *3*
  • iriz

    cus uz konecne si budeme psat dostali jste vysvetceni pololetni mi jo ja mam same 1 a 2 a dve 3 hajzl on me nema rad tak mi dal 3 s anglictiny a to druhe z takou praci kde musis delat ze drevma ale ja musim pomahat kaci je to docela teske i ti to muze useknout ruku celou hruza co ja jsem to musela vyskouset jsou to masiny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit