Přejít na výpis diskuzí

Sylvester Stallone

OSOBNOST 31.12.2006 
343 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SYLVESTER STALLONE

    Zo všetkých hercov akčných filmov je Sly najlepší niet,čo dodať. *4* *3* *5*
  • je nej

    Stallone je nej nej nej není lepší a hezčí herec. Rocky 6 je nejlepší celej jsem ho probrečela skvělěj hereckej výkon. koukám na něj pořád
  • ježiš je to ten nejlepší herec jakýho znám...hele lidi....nevíte náhodou něco o tom,že by měl bejt Rocky 6???,Pls jestli o tom někdo něco ví,tak at sem napíše....dikas... *4* *4*
  • kelly

    ty se máš a odkud ho znáš toho kluka a jak dlouho spolu chodíte?dašen až budeš moct tak napiš ahoj *3*
  • Re : Lukáš Pintér

    Nazdra, tak aj ja som fandom tohto chlapika a sklanim hlavu pred nim. Uznavam ho. Re pre Lukasa : netrep sprostosti, sam Stallone prehlasil, ze Stuj, nebo maminka vystreli je najhorsi fil v galaxii. Tak tu nejeb kokotiny.
  • sly

    Ahojda,,toho chlapa prostě miluju....Helčo,kde je jen 7 fandů,že bych se přidala..ať je nás víc!!!
  • Rambo

    Som jeho fanda. Hoci od posledneho Ramba uslo uz 18 rokov, stale uznavam Sylvestra a jeho filmy. Rambo je pre mna kult aj po 18 rokoch. Som ale zvedavy na Rambo 4.
  • Zapomneli ste na dobry fulm: Denni svetlo
  • Hráči

    Zdravím všechny fanoušky Stalloneho, právě jsem se sem k vám registroval, takže mně tu uvidíte častěji. Zaznamenal jsem tu jednu chybu a to, že ve filmografii je docela hrubka a to je, že tam uplně chybí film z roku 2003 Hráči. Nevím proč ale jen tak pro jistotu to oznamuju. Měj te se
  • Najradšej zo všetkých hercov akčných filmov mám a sú podla mna najlepší Sylvester Stallone,Jean Claude Van Damme a Bruce Willis. *4* *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit