Přejít na výpis diskuzí

Stuart Townsend

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stuart...

    No jako já jsem film Královna Prokletých viděla teprve nedávno je to takový týden....a myslím si že se tam Stuart Townsend hodně prosadil.....a to nemluvím jenom o tom jednom filmu ...To se ani nedá vyslovit jak je ůžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Královna prokletých

    Ahoj, včera jsem viděla Královnu prokletých...to je mazec, je to točený 2001-2002, takovejch let...ale je tam vážně dobrej, přesně, takovej sexy a dravej...pěknej film :-)
  • Lestátek

    Ja teda nwm jak vy ale ten herec je proste nejnejnej. At uz
    herecky nebo podobove (ale sexy je teda fakt moc, to priznavam). Nejlepsi se mi zda jako Vamprire de Lestat. Je tam bozskej (takovej dravej... *16* Proste ho miluju *14* *14* *14*
  • Lestat

    Jako upír Lestat je vskutku skvostný *14* a hodně sexy *4* *16* a jak vystupuje s písničkama *14* *14* *14*
  • WoW

    Jeho podání Lestata a Doriana Graye jsou ti nejnádhernější na světě...On je tak sexy...já ho prostě miluju.. *14* *14* *14*
    • Re: WoW

      Jako Dorian Gray byl fakt sexy..i když by jeho postava měla mít blond vlasy a modré oči,ale co ,celej ten film- Liga vyjímečných- ,byl na hlavu.
  • Queen of the Damned

    Souhlasim,jako upír Lestat byl nádhernej.. *8* *14* *3*
    • Re:

      NO nevim, jak vám, ale mě se jako upír moc nelíbí.. Me se nejvíc líbí jako Olly Pickering s krátkými vlasy.. *14*
  • klásnej upír

    musim říct že normálně se mi moc nelíbí ale jako upír Lastan je k sežrání fakt klásnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • fanklub

    kdo si chce psat o tomto herci at pisne na pocitacka@centrum.cz *14* *16* *16*
    • Re: fanklub

      Jeto krásnej kluk nejkrásnější je jako upír co moc se líbí on je prostě božskej
  • ty jo ten je uzasnej hlavne jako Lestat! je to klasnej chlap *14*
    • Re:

      já ti dám lastan!!je to lestat!!!!! *16*
      • Re: Re:

        tyvole ta holka je hustá prej lastan ......chčiju mooooc *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re:

          hej lidi tedkaj sem to widela a wubec by mi newadilo dat si repete........ *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit