Přejít na výpis diskuzí

Stuart Townsend

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Queen of the Damned

    Souhlasim,jako upír Lestat byl nádhernej.. *8* *14* *3*
    • Re:

      NO nevim, jak vám, ale mě se jako upír moc nelíbí.. Me se nejvíc líbí jako Olly Pickering s krátkými vlasy.. *14*
  • Lestátek

    Ja teda nwm jak vy ale ten herec je proste nejnejnej. At uz
    herecky nebo podobove (ale sexy je teda fakt moc, to priznavam). Nejlepsi se mi zda jako Vamprire de Lestat. Je tam bozskej (takovej dravej... *16* Proste ho miluju *14* *14* *14*
  • Stuart...

    No jako já jsem film Královna Prokletých viděla teprve nedávno je to takový týden....a myslím si že se tam Stuart Townsend hodně prosadil.....a to nemluvím jenom o tom jednom filmu ...To se ani nedá vyslovit jak je ůžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kordelie

    kordelie

    ten film je tak skvělej. koukala bych na něj dokola a dokola. lestat je tak nádhernej. ty jeho oči, vlasy, rty a to jeho tělo. já ho prostě miluju. hraje tam fakt výborně a ty jeho písničky. musím je poslouchat furt dokola protože jsou nádherný. miluju ten film miluju stuarta:-** *14* *14*
  • klásnej upír

    musim říct že normálně se mi moc nelíbí ale jako upír Lastan je k sežrání fakt klásnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • vzkříšení

    Stuart je vážně hezkej, hlavně s těmi krátkými vlasy. Myslím si, že mu nejvíc sluší takový drsný role jako ve Vzkříšení.
  • WoW

    Jeho podání Lestata a Doriana Graye jsou ti nejnádhernější na světě...On je tak sexy...já ho prostě miluju.. *14* *14* *14*
    • Re: WoW

      Jako Dorian Gray byl fakt sexy..i když by jeho postava měla mít blond vlasy a modré oči,ale co ,celej ten film- Liga vyjímečných- ,byl na hlavu.
  • STUART TOWNSEND

    Mno jo nmo Stuart je krásnej a roztomilej hlavně ve filmu vše o Adamovi!!! Tam má krásný vlasy a je sexy... Chtěla bych být jednou z těch holek co se s nima líbá... Včera sem viděla vzkříšení a úpa mě okouzlil je kráááásnej.. *14* *14* *14*
  • wampire kristyna

    mě říkají že mam slony k upírství ale temto herec to prostě zavalel viděla jsem různé upíří filmy ,ale tenla je jakt super a to fakt *5*
  • stuart

    stuart je fak nádhernej a sexy chlap, hlavně v královně prokletých s těma dlouhejma vlasama, s těma krátkejma je takovej jinej, ale je fak krásnej a hlavně jak zpívá na tom pódiu je upe užasnej, fak super sexy chlap a nevypadá na 35 vůbec, tak max.20 *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit